Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen papír kell ahhoz, hogy...

Milyen papír kell ahhoz, hogy más autóját vezethessem?

Figyelt kérdés

Az apósom odaadná a kocsiját pár hónapra. Nem akarunk emiatt engem megadni üzembetartónak, ő fizetné addig is a kötelezőt, ezeket megoldanánk, de mi van, ha igazoltatnak? A rendőr beleköthet abba, hogy papíron semmi közöm a kocsihoz? Vagy ilyenkor kell írni egy kölcsönadási szerződést vagy ilyesmit? Vagy ha nem lopott a kocsi, akkor nem foglalkoznak vele, hogy ki vezeti?

Köszi előre is!



2016. jún. 29. 09:21
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy ha ott van nálad a jogsid és az autó forgalmija, akkor az elég. Meg mondod hogy szívességi használó vagy.
2016. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi ilyen rövid időre.

A forgalmi legyen nálad, ezzel "igazolod" hogy nem loptad az autót.

Ha valami gond lenne, akkor meg felhívhatják apóst, aki tudja igazolni, hogy valóban ő adta neked az autót.

2016. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írjatok egy gépjármű kölcsönadási szerződést és akkor semmibe nem köthetnek bele.
2016. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, nem szoktak kötözködni, de ha huzamosabb ideig használod az autót, írtok kézzel otthon egy papírra egy szerződésfélét, és akkor tuti nem lesz baj. Még külföldön sem.
2016. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!