Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Déli PU-ról...

Hogy lehet a Déli PU-ról gyalog a Lánchídig a legegyszerűbben eljutni?

Figyelt kérdés

A Mátyás templom, Hilton Szállóig oké, de onnan? Balra a szálló mellett le? Az oda vezet?

A google csak jelölte a vonalat.


2016. jún. 30. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha térképpel se jutsz oda akkor hívj taxit.
2016. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
van egy lépcső, ami levisz a hídhoz. De ha úgyis ott ülsz a google előtt, nézz utcaképet, ott megtalálod majd.
2016. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Felesleges hegyet mászni, bár persze nagyon szép a Vár. A pályaudvarról kilépve atmész a parkba (ez a Vérmező), amin jobbra srégen átvágsz és eljutsz az Attila útig. Ezen haladsz a Lánchíd utcáig, melyre balra rátérsz és atmész az alagúton. A levegő nem túl jó az alagútban, de gyorsan le lehet tudni.
2016. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-2. Ha ti sem tudtok válaszolni, minek írtok?

Pont arra lennék kíváncsi, hol az a lépcső, ami pont oda vezet. ha nem volt túl bonyolult a kérdés.

A google-t itthon nézem meg előtte a számítógépen, térképet nem veszek, telefonon net nincs és nem is akarok.


3. Köszönöm a választ! Hegyen át vezető útról tudsz esetleg? Az alagúton én is gondolkoztam, de nem akarok megfulladni.

2016. jún. 30. 14:32
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak mert régről rémlik egy eléggé közvetlen lépcső, ami a Lánchídhoz vezet, az alagút mellé, de a napokban nem találtam.

Taxit akkor hívok csak, ha kifizeted. :P

2016. jún. 30. 14:35
 6/15 anonim ***** válasza:

"Pont arra lennék kíváncsi, hol az a lépcső, ami pont oda vezet."


Azt írtad, a google már bejelölte az utat. Akkor onnan csak 1 kattintás az utcakép, ahol látod, hogy hogyan néz ki a lejárat!

Mit nem lehetett érteni a válaszon?

2016. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az alagút mellett (jobboldalt) van egy lépcső. Ez felvisz téged a Palota útig. A Palota út egy hosszú út szerpentinnel, de a szerpentint le tudod vágni. Az alagút mellől a Palota útra felérve balra indulsz, és jobbra lesz egy lépcső felfelé (ne a kapusnál menj fel, az zárva lehet, haladj tovább egyenesen). Ha felmentél a lépcsőn (kikerülve ezzel a szerepentint a Palota úton, jobbra fordulj). A Palota út elkanyarodik (bele a Dísztérbe), majd a Hunyadi János útba. Te ezen haladsz szépen. Amint kiírsz a Dísz térről, lesz egy lépcső jobbra lefelé. Ezen menjél le az első placcig, majd fordulj balra, menj le ezen a lépcsőn is. Ha minden jól megy, akkor a Király lépcsőnél találod magad. Kövesd lefelé végig a Király lépcsőt (ne térj le róla), és ez el fog vinni téged a Hunyadi János úthoz. A hozzá legközelebb eső sarok lesz a Clarck Ádám tér, innentől pedig már gyakorlatilag ott vagy a Lánchídnál.

Ezt az utat még tovább rövidítheted, ha el se mész az alagútig, hanem az Attila utcából felgyalogolsz a Zerge lépcsőn. A Logodi utcát keresztezni fogod, azon csak keresztül kell menned. A lépcső felvisz téged a Tábor utcába. A Tábor utcán jobbra kell fordulnod, az utca a Palota útban ér véget. Ahogy kiérsz a Tábor utcából pont veled szemben lesz a lépcső, amit már említettem.

2016. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6. Bonyolult lett volna leírnod, hogy merre kell fordulnom, mondjuk a Hilton Szállónál? Csak a guglival tudsz dobálózni? Ha már válaszolsz, érdemben is válaszolhattál volna.

A kérdésben direkt odaírtam, hogy balra a szálló mellett jó úton vagyok-e. A guglis jótanácsok helyett erre is lehetett volna válaszolni.


gyakorikérdések.hu oldal megszüntet

átírányít egy "google a barátod" feliratra.

---

A citromos taxis választ ki pontozta fel? Egyértelműen leírtam, hogy GYALOG akarok odajutni. Most vagy tudja valaki, hogy lehet odajutni gyalog és leírja, vagy ne szóljon hozzá.

---

7. Köszönöm a választ! Vannak, akik úgy válaszolnak, hogy értenek is ahhoz, amire válaszolnak!

2016. jún. 30. 22:45
 9/15 A kérdező kommentje:
6. A google-n kb. egy hete néztem meg, most nem akarom megint. Az a másik nézet nem mindig működik nálam.
2016. jún. 30. 22:52
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

"A google-n kb. egy hete néztem meg, most nem akarom megint."

XD

2016. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!