Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikertelen kresz vizsga (? )

Sikertelen kresz vizsga (? )

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam kresz vizsgán 64 pontot értem el.

Mérhetetlenül csalódott és szomorú vagyok. Egyszerűen sehogy sem tudok túllépni ezen.

Pénteken megyek megint,de már fele annyira sem vagyok biztos magamban,mint eddig. Mi van ha most sem fog sikerülni? Teljesen el vagyok keseredve.

Hogyan tudnám összeszedni magam?

A szüleim külföldön élnek,telefonban mondtam el,hogy megbuktam,erre megkaptam,hogy nem tanultam semmit,szégyelljem magam,hatalmasat csalódtak bennem,direkt szórom a pénzt,szerencsétlen vagyok mindenhez..


2016. máj. 31. 14:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek,nagyon drágák vagytok! Igyekszem mindent megtenni azért,hogy sikeresen vegyem ezt az akadályt (is). :)

Pénteken mindenképp megírom,ha érdekel titeket,hogy hogy sikerült.

Mentek a zöld mancsok!

2016. máj. 31. 18:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb menni fog. :)
2016. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Végül sikerült?
2023. szept. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Nem fog tudni válaszolni.

2023. szept. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Köszi!
2023. szept. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!