Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsgára csak úgy...

Kresz vizsgára csak úgy mehetek, ha előtte valahol kiperkálom az oktatás díját?

Figyelt kérdés
Én csak úgy magamtol nekiálltam tanulni és most ott tartok, hogy 70-75 pontos teszteket írok. Így bejelentkezhetek vizsgára?
2016. ápr. 14. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, akkor is van kötelező elmélet.
2016. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kresz vizsgának feltétele a tanfolyamon való részvétel. Hogy valóban bejársz-e, vagy csak aláírod a jelenléti íveket, és úgy fizetsz, az megbeszélés kérdése... de érdemes bejárni, mert sokszor olyan dolgokról is van szó, ami később a vezetés során jól jöhet.
2016. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
A teszt amúgy se 100 %-os . Azt belehet könnyen magolni, még ha nem is tud valaki nagyon sokat.
2016. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magadtól nem mehetsz. Autósikolával kell szerződést kötni.

De én is elmentem a következő Kresz vizsgára, mert nem akartam több mint egy hónapot seggelni meg várni. Persze az elméleti oktatást így is ki kellett fizetnem, de egyből beíratkozáskor lezsíroztuk hogy köv. héten én már Kresz vizsgára megyek.

2016. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!