Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csigavérnél KRESZ vizsga után...

Csigavérnél KRESZ vizsga után mennyit kell várni, hogy elkezdődjön a vezetés oktatás?

Figyelt kérdés
Azt mondták a suliban, hogy megnövekedett a várakozás, de semmi konkrétat nem lehetett kiszedni belőlük.

2016. márc. 24. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ezért ez a nevük hogy csigavér. Praktikus:D

Amúgy kérd el 2-3 oktató telefonszámát és őket hívd fel. Ne a sulin keresztül. Oktatónak meg kell tudnia mondani napra pontosan hogy melyik az az első nap amikor fogadni tud téged.

2016. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi! azt mondták, hogy nem adnak ki számot, egyszer csak hívnak majd....
2016. márc. 24. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó pár hét lesz az bizots, ez a hátránya annak ha valaki olyanhoz megy amit sokan ismernek.
2016. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Inkább hónap...ott rontottad el, hogy a csigához mentél....jobb kisebb iskolát keresni mert ott gyorsabban lepörgetik
2016. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy jó suliba mentem-e, nyilván meg volt az okom rá, hogy ide jelentkeztem.

Saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi, olyan emberekére, akik mostanában kezdték a sulinál a vezetést.

2016. márc. 25. 11:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és barátnőm kis suliba járt és mindennel együtt 1 év volt Neki a jogsi, szóval a kis suli előnyeit is lehet cáfolni.
2016. márc. 25. 11:08
 7/12 anonim válasza:
Szia, na mi volt? Mennyit kell kb várni? Már kresz vizsga után?
2016. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szia!

2 hónapot vártam, 2x kérdeztem meg közben, hogy mikor lehet menni. Egy független oktatót kaptam (nem Csigavéres), így a díjszabás sem Csigavéres, vagyis sokkal drágább. Persze ez csak közben derült ki, sem az oktató, sem a Csigavér nem szólt előre és egy paraszt az ember.

2016. jún. 28. 13:18
 9/12 anonim válasza:

Azért ez elég vicc kategória... nincs oktató ezért szereznek egy másikat totál más díjszabással ? :O


Azért kérdezem, mert én már 6 hónapok óta várok és még mindig nincs semmi. Ráadásul volt pofájuk azt mondani , hogy nyáron többen jelentkeznek ezért többe kell várni. Mi közön lenne ehhez? Tél óta várok, akkor mit befolyásol, hogy utánam hányan kezdték?


Csigavér tényleg a legalja a jogsis oktatásnak.

2016. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A mostani tapasztalatom alapján elmennék egy tök magán oktatóhoz és nem szenvednék a Csigavérrel, ráadásul a beígért összeg miatt tartottam ki mellettük, ami már jócskán több. A 30 óra feletti óra 3.000 Ft, a Csigavér, ha jól emlékszem 2.500 Ft-ért hirdeti. Ráadásul mondta az oktató, hogy az újaknak már 3.500 Ft lesz a plusz óra, ami ugye kell, mert az 580km nincs meg 30óra alatt. Vagy direkt olyan helyeken vezettünk, hogy esélye se legyen meglenni..
2016. jún. 28. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!