Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Minden tanulóvezető így érez...

Minden tanulóvezető így érez először, vagy csak én vagyok rosszul összerakva?

Figyelt kérdés
Az elején járok még, de attól félek, hogy nem fogok megtanulni normálisan vezetni. Eddig minden órámon vétettem hibákat. A forgalmi vizsgámra gondolni se merek.

2015. nov. 25. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is mindenki, de sokan így éreznek. Majd belejössz.
2015. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%

Én nem voltam ideges, ha gond van az oktatónál is van fék meg kuplung :D (az enyémnél legalább is volt)

Bár engem apa előtte is tanitgatott már vezetni

2015. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elején jársz, miért csinálnád hibátlanul? Van, aki duplaannyi órát vesz, mint ami a közelező, akkor se megy neki a parkolás, talán nem is elsőre megy át, majd keveset vezet, 1 év múlva is bénán parkol (viszont nem vezet ön- és közveszélyesen kicsit sem), majd lassanként belejön.

Nem mindenki egyformán ügyes, de ez nem nagy baj, extra óvatosság, gyakorlat és kész. Max. nem fog elismerésre méltó dinamizmussal kanyarodni, hanem kicsit lassabban teszi majd egész életében. Annyi baj legyen!


Ne aggódj, a leírás alapján nem érdemes :)

2015. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haha, elején? minden órádon hibát?

én a forgalmi vizsga előtt közvetlenül is hibát hibára halmoztam.

A vizsga volt az első alkalom, hogy valóban egyedül, oktató belenyúlása, javítása nélkül vezettem.

Utána amikor megjött a jogsim, és beültem az oktatóvalk immár a saját kocsimba, ugyanúgy belenyúlt a kormányba, mintha még tanulnék :D


Ja, és én egyáltalán nem gondoltam forgalmi vizsgára. Az oktató közölte, hogy ekkor lesz, mert kész vagyok.


Azóta ugyan nem sokat, de vezetek. Kisgyerekkel a hátam mögött. Nem vagyok túl magabiztos még, de nincs para, semennyire nem okoz gondot kocsiba ülni.

2015. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs ember aki nem hibázik mialatt tanul.
2015. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugi..hárommillió jogsi van kiadva..ha eltkintünk a vásároltaktól, 99%-a ugyanúgy izgult, min te..


jól vagy összerakva.és ne gondolj a forgalmi vizsgára.én nap mint nap látok hibát hibára halmozó autóst, érvényes jogsival..(bár ez nem biztos)

2015. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is mindenki, de nagyon sokan így éreznek kezdőként. Senki nem az anyja hasában tanulta, majd belejössz. Ez emberfüggő, van aki hamar belejön,van aki csak később.
2015. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!