Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idővel a kresszvizsgáto...

Mennyi idővel a kresszvizsgátok után mentetek először vezetni?

Figyelt kérdés
A kresszvizsgam június 24.-én volt, azóta nem voltam még egyszer sem vezetni. Eltelt több mint egy hónap, beszéltem egyszer az oktatómmal, azt mondta majd keres ha mennem kell. A volt csoporttársakkal is tartjuk a kapcsolatot, még senki sem volt vezetni. Nem tudom mi lesz, de én úgy terveztem, hogy nyáron végzek vele, és suli alatt nem kell ezzel már pocsolnom, esetleg mehettem volna suliba kocsival.

2015. aug. 1. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
98-ban pár nap volt.
2015. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"A régi jó dolgokból nem maradt semmi"! Akkor születtem. Köszi a választ azért.
2015. aug. 1. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy a csoporttársak közül sem volt még vezetni senki. Nem veled csészék ki, biztos lehet vannak terhelve az oktatók , az elméleti vizsgáig nagyon könnyű eljutni, a vezetés, a gyakorlat már sokkal hosszabb folyamat

4-6 hónap az átlagos időtartama a B kategóriás jogosítvány megszerzésének. A vezetésnel torlódnak a tanulók, ott már nem lehet olyan ütemben tolni őket a vizsgára, mint az elméleti oktatáson. Az elméleti oktatás csoportos, a gyakorlat egyéni képzés, amit behatárol az oktatók kapacitása.

2015. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szeptember végén vizsgáztam, november 17-én ültem először kocsiba.

mivel nyáriszünetben rengetegen gondolkodnak úgy, mint te, így lényegesen több tanuló jut ugyanannyi kocsira... tehát ki kell várni a sorodat.

ráadásul 1-1 jó oktatóra amúgy is lehet, hogy hónapokat kellene várni (enyémnél pl 4-6 hónap szokott lenni ez az idő, ismerősként tudtam már másfél hónap után menni)

2015. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most nincs mit tenni türelmesen várok.
2015. aug. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!