Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akik megbuktak forgalmi...

Akik megbuktak forgalmi vizsgán! Milyen hibáitok voltak, miért nem mentetek át?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 20:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(B kategória)
2014. máj. 18. 20:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Index:)
2014. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jah, elsőre én is megbuktam, index miatt szintén. Y megfordulásnál elsőnek elindultam jobbra index-el, utána meg késve tettem ki balra menet közben.
2014. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Kereszteződésnél másik sávba érkeztem, mint ahova kellett volna. Gyakorlatban ez úgy nézett ki, hogy egyenesen mentem tovább az autómmal, mikor sáv szerint kissé jobbra kellett volna érkezni. Az a sáv, amibe érkeztem, a keresztező forgalom bal oldalról (az én autóm a viszonyítási pont) érkező autói számára volt fenntartva. Mivel a zöld egyszerre enged el minket, ha épp akkor bekanyarodtak volna a sávba, amibe érkeztem, akkor szépen belerongyolok az oldalába egy egyébként szabályosan közlekedőnek. Annyi volt az egészben a megtévesztő, hogy felfestve ez nem igazán van, szóval azt a kereszteződést ismerni kell ahhoz, hogy tudd, hova kell érkezni.

Vidéki városkáról beszélünk, megyeszékhely.

2014. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Amúgy az oktatóm (aki egy rokonszenves, 40 körüli nő volt :) elmondta, hogy elég sokan benézik azt a kereszteződést, általában azok, akik annyira nem figyelnek a vizsgakörök "apróbb részleteire".
2014. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én (volt) oktatóm facebook oldala tele van olyan képekkel amiben be van rajzolva, hogy mire kell figyelni. Mivel iszonyúan szar sok helyen a felfestés. Megtévesztő. Telepes utca a Nagy Lajosnál, rá lehet keresni.


Egyik sáv besorolósávvá alakul át egy kereszteződés után. A felfestés nem látszik, a tábla pedig el van téve a villamos sínek közé. És ott gyakran megbuknak.

2014. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

"Az én (volt) oktatóm facebook oldala tele van olyan képekkel amiben be van rajzolva, hogy mire kell figyelni."


De jó lenne, ha ezt minden autósiskola átvenné....

2014. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
amikor 5 éve tanultam vezetni egyik társamat az indulástól számított 30 másodperc alatt meghúzták, még ki sem ért a parkolóból de már meghúzták, nem idexelt amikor kikanyarodott :D
2014. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem a vizsga végén azért, mert a vizsgabiztos szerint, aki hátul középen ült, úgy látta, hogy hozzáértem a záróvonalhoz...Szerintem egyáltalán nem, de mind1...szóval minnél messzebb a záróvonaltól és ne billegjen a vizsgabiztos feje, tojás a pedálok alatt.
2014. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fel nem festett mozgáskorlátozott parkolóba parkoltatott be a vizsgabiztos, amikor az útvonal szerint nem is abban a parkolóban kellett volna parkolni. Beálltam Yban gyönyörűen, megvárta míg megállok majd megköszönte a közreműködést és visszlát.
2014. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!