Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A szülők miért szerelik a...

A szülők miért szerelik a gyerekülést a biciklin az ő ülésük mögé?

Figyelt kérdés
90 százalékuk ezt csinálja. Miért kell a gyereknek az anyja/apja farát bámulnia? Sokkal jobb lenne, ha elöl lenne a gyerekülés. A szülő látná a gyereket, hogy nincs-e valami baja; a gyerek meg látna mindenfélét.
2008. szept. 13. 19:49
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én egy barátomtól azt a választ kaptam egy hasonló kérdésemre, hogy a bogarakat + menetszelet így nem a gyerek kapja, és ha belemegy egy gödörbe, azt sem érzi meg úgy, mintha elöl ülne, mert a hátraszereltnek van kilengése. Szóval mi is a hátraszerelt mellett döntöttünk, azt fogunk venni, de a mama bicóján az én lányaimnak is elöl van az ülése.
2008. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Az elölre szerelhető ülépsek 8 vagy 10 kg-ig vannak hitelesítve. Hol utazzon a 10 kg-os gyerek?


(A régi szép, gyerekülés nélküli időket emlegetőnek: olyat én sem ismerek, aki leesett volna, olyat viszont többet is, akinek a küllők közé akadt a lába, és vagy eltört, vagy gyakorlatilag lemorzsolódott a lábáról a hús. Édesapámmal is ez történt 3 éves korában, hosszú hónapokig tartott a teljes gyógyulás.)

2008. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
És akkor két kicsivel ,hogy old meg autó nélkül a közlekedést..?Bp-en sokkal veszélyesebb az ha a kicsi előttem megy motorral vagy biciklivel én meg utána ,mert ha baj van még meg sem tudom állítani,mert a pici meg az enyémen ül...br..akkor inkább szabálytalan vagyok és mindkettő rajtam csüngjön..
2011. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nagyjából átolvastam a kommenteket. Én is imádok biciklizni, s ahogy megszületett a pici, „alig” vártam, hogy együtt kerekezhessünk. Én semmi pénzért nem tettem volna hátra egy még alig egy éves gyerkőcöt, mert egyszerűen ellenőrizhetetlen, hogy mi történik vele, ezért alapból előre szerelhető ülést kerestem. Jó sokáig tartott, mire rátaláltam az „igazira”, de megérte. Egy éves kortól már rá lehet tenni a picit, közvetlen előttem ül és NEM a kormányra tehető ülés, hanem adnak hozzá keresztvasat, amit női és férfi kerékpárra is fel lehet szerelni. Ez egy weeride-os ülés, s még kéztartója is van. A pici kapott sisakot is, s úgy egy éves kora körül már gurultunk is együtt.
2011. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
kihagytam, hogy 18kg-ig javasolják használatát. Ez azért feltételez némi fizikai erőnlétet a hajtás miatt leginkább..
2011. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!