Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akiknek már megvan a jogsi:...

Akiknek már megvan a jogsi: nektek milyen volt az vezetési óra?

Figyelt kérdés
Nekem ma volt és full bénának gondolom magam, azon agyalok, hogy inkább abbahagyom. Volt valakivel olyan, hogy béna volt először, de mégis megtanult vezetni?
2015. szept. 11. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
A vezetési órák elmentek, de a vizsga nehezen ment. bepánikoltam, idegesített, hogy valaki ott ül a hátam mögött és figyel. Ne hagyd abba, mert az embernek sosem olyan, ahogy először elképzeli. Ma már olyan érzés, mintha csak sétálnék, vagy bicikliznék.
2015. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orgazmus :D Alig vártam minden egyes órát. Nem ment minden szuperül, de azért vártam, hogy gyakoroljak és tökéletesítsem a vezetést. Igaz ez már régen volt.
2015. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőre gondolsz? Rutintalan voltam és szétszórt. Azelőtt sose vezettem autót. Soha. Azt se tudtam, hogy engedjem fel a kuplungot meg ilyenek. Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás és semmi probléma nem lesz utána. Ne félj, senki se születik kormánnyal a kezében!
2015. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Volt valakivel olyan, hogy béna volt először, de mégis megtanult vezetni?"

Nem, te vagy az első. Ha beülsz egy ismeretlen járműbe, amiről fogalmad sincs, hogy mit hogyan kell kezelni, rögtön el kéne sajátítanod, és minimum egy 5 éves rutionos sofőr szintjét hoznod. Nem is értelek. Gondolom írni olvasni is tovább tartott megtanulni mint 2 nap, nem? Amatőr...

2015. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, amatőr vagyok, te meg bunkó. A többieknek pedig köszönöm.
2015. szept. 11. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
De ne haragudj már egyébként. Mit gondolsz, beülsz az autóba első alkalomkor és már minden profin megy? Van akinek 10 óra kell csak az elindulás megtanulásához. Nyugi, gyakorlás kell de az sok és idővel jól fog menni.
2015. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár még a jogsim nincs meg, (nemsokára vizsgázom) de én is ilyen bénának éreztem magam az elején, aztán szépen óráról órára jobban ment minden. Volt olyan is hogy egyik órán jobban ment majd következőn nem...

Nem kell megijedni majd belejössz te is :)

2015. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Igen, amatőr vagyok, te meg bunkó. A többieknek pedig köszönöm."

Ahogy látom, a szarkazmus nem az erősséged.

Akkor lefordítom:


A legtöbb ember béna az elején, mivel honnan is kéne tudnia. Írni sem egy nap alatt tanulsz meg.

2015. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jelentkezem!

nagyon sok munka és plusz óra után azt hiszem, megtanultam közlekedni a kocsival.


az első óra? gyomorideg... 10 percig ecsetelte az oktató, hogy nem baj, ha nem megy, nem verseny, ne hasonlítgassam magam senkihez... majd utána próbáltam a tanpályán körbe-körbe menni, fordulni, parkolni. többé kevésbé egyenesen tudtam is menni, amúgy még sávtartás sem ment.

2015. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!