Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fuvarozói Gki gyakorló tesztek...

Fuvarozói Gki gyakorló tesztek kitöltésénél a min 83-85%-os eredmények már jónak számítanak?

Figyelt kérdés
Fuvarozói Gki vizsgára készülök és az iskola által megadott teszt oldalon gyakorolgatok és mindhárom tesztsorozatnál minimum 83%-os eredményeket érek el már de volt,hogy 99% is megvolt 1 hibával(elég bosszantó volt). Szerintetek ez már jó kilátás a vizsgához vagy az átlag 83-90% még kevés ,hogy átmenjek?

2015. szept. 2. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyinak elégnek kell lennie. Ez nem olyan szigorú mint a kresz. Úgy rémlik, hogy 60 % a minimum. Ha meg olyan az iskola, akkor lesz ott külső segítség is. :) Nálunk az oktató puskát adott mindenkinek a vizsga reggelén. :)
2015. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én legjobban az esettanulmány írásától tartok ,hogy nekem kell leírni a szabályokat amikkel még túlzottan nem vagyok tisztában ,van 2 napom rá :-( .De persze a vezetésbe is be üthet valami nem várt .
2015. szept. 2. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem számítanak jónak.

Ha sofőr vagy akkor azért, mert nem vagy tisztában minden rád vonatkozó szabállyal és a büntetésnél vastagon fog a ceruza.

Ha fuvarozó/cégvezető vagy akkor meg azért, mert nem értesz a "szakmádhoz" úgy meg kicsit érdekes irányítani az alkalmazottakat.

2015. szept. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

John_McClane-nek : Biztos a 100% az a jó .De elmondom neked,hogy az oktatók sem csinálják meg 100 %-ra .

És ez nem csak arra az iskolára érvényes ahol én vagyok hanem az ország legnagyobb részére sajnos .


Amúgy sofőrként akarok majd el helyezkedni.

2015. szept. 3. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
A Vosat és a BAGt ez nem fogja meghatni amikor a csekket kitöltik. A saját érdeked,hogy a rád vonatkozó szabályokkal maximálisan tisztában legyél.
2015. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75 %-kal már átméssz. 40 kérdésből 10-et ronthatsz.
2015. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi már meg történt már meg is kaptam a kártyát. Szinte talán a 3x40 kérdésből volt 3 hibám a többi jól sikerült.
2015. szept. 20. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!