Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet autósiskolát váltani?

Hogy lehet autósiskolát váltani?

Figyelt kérdés
Eddig 25 órát vezettem.30 a kötelező,de valószínű,hogy veszek még 10 plusz órát.Nem szeretem ezt az oktatót.Nem is tanít jól.Mindenki megbukik nála,ismerek olyat,akinek 60 órát kellett vezetnie ennél,mire átment.Egy másik iskolában meg 1000 forinttal olcsóbb egy óra.10 óra 10 000 forinttal olcsóbban jönne ki.Ebbe az iskolába szeretnék átiratkozni.

2015. aug. 23. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be abba az iskolába ahova át akarsz iratkozni és segíteni fognak.
2015. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne azért válts, mert olcsóbb az iskola, hanem azért, mert van ott (és vállal téged) egy BIZTOSAN JOBB oktató. sz@rról sz@rra ne válts, tök fölösleges.


Nekem is 60+ órám volt, pedig nagyon jó volt az oktatóm. Egyszerűen csak nem ment. Ilyen is van. Sőt olyan, is, aki 100 feletti óraszámmal megy vizsgára és még lehet, meg is bukik.

A jó oktató amúgy nem is enged addig vizsgázni, amíg nem biztos abban, hogy felkészült vagy. Manapság ez általában olyan 40-50 óra között jön el a nagy átlagnál.

2015. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!