Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudok így autósiskolát váltani...

Tudok így autósiskolát váltani? Az oktatóm rendszeresen 1 órára beír 2 órát, állandóan késik, állunk a háza előtt fél órát. Az a baj ki van fizetve a 29+1 óra

Figyelt kérdés
az oktatóváltás azért bajos, mert a másik oktató ennek a faterja.. szóval úgy szopatnak ahogy akarnak. azért tűnik bajosnak az iskolaváltás, mert az egész 29+1óra már ki van fizetve és alá van írva :/

2014. szept. 3. 22:33
 1/3 nagy gyuri ***** válasza:
Szerintem tudsz iskolát váltani,elég macera de lehet, a pénz azt nem tudom hogy ugrik-e ezt a suliban kérdezd meg,mond meg a frankot belöled élnek a te pénzed, ne hogy már....tudom kellemetlen lesz de akkor is ,oktatot pedig minden zokszó nélkül,hajrá!
2014. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudsz váltani. Én a csigafossal jártam meg így, de én is váltottam. Kell hozzá lelkierő, de meg lehet csinálni. Bemész az ügyfélszolgálatra, ahol elmondod, mi a panaszod és hogy nem vagy hajlandó több órát levezetni annál a tetűnél! Ne hagyd magad. Azonnal kéresd át magad. Remélem számlát kaptál a befizetett pénzről! Különben ..szhatod az egészet :S ... Iskolát is válthatsz, az ugyanez a procedúra. Ha esetleg fennáll a veszélye, hogy nem adják vissza a pénzt, mielőtt szólnál bármiről is, készíts hangfelvételt egy alkalomról, hogy legyen bizonyítékod. Melyik ez a suli?
2014. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, és a suliváltás ingyenes. Olvastam máshol, hogy pénzt kértek érte, de nem tehetik. Nekem is ingyenes volt.

Ha sulit váltasz, jobban jársz, ha nem igazolják le az eddig levezetett óráidat, mert ha pl. levezettél már 15 órát, akkor a másik helyen már csak 15-öt tudsz normál áron levezetni, a többit (30 órán túlit) pedig már pótóra díjban számolják.

2014. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!