Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire büntetnének ha 15-17...

Mennyire büntetnének ha 15-17 perc alatt érek le Budapestről Siófokra, motorral? Átlag 180-270-es sebességgel

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megcsinálod, hogy ekkorra sebességnél már felhajtódjon a rendszámod, akkor semennyire.


270-nél viszont 300 ezerre.


Amúgy az M1-M7 budapesti közös szakaszon van egy fix trafi, aztán később is van. Annyiszor büntetnek meg, amennyiszer lekap 1-1 trafi. Tehát egy ilyen utat 600-900 ezres büntetéssel is meg lehet csinálni. De inkább hajtsd fel a rendszámot, aztán sok sikert a száguldás túléléséhez!!!!!

2015. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kétszer csináltam meg a távot, mind ez idáig megúsztam, és lehet hogy ez annak is köszönhető hogy a rendszámom nem az elfogadott szögben helyezkedik el, annak idején látta rendőr, meg is kérdezte mi az oka hogy felfelé áll kicsit amit azzal magyaráztam hogy ennyit tesz lehetővé a motor kialakítása.
2015. júl. 5. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Átlag 180-270. ? De kérdés összetétel is átlag alatti IQ ra vall.
2015. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretném senki állítását kétségbe vonni, de a Siófok centrum kihajtó a 105-ös km-nél van. Ha mondjuk valahonnan Őrmezőről indulsz akkor is 95km. A 95km 15 perc alatti megtételéhez bizony 380km/h-s átlagsebesség kell. Ezt te garantáltan nem fogod kimotorozni az M7-esen, még éjjel sem :D

Ugyanebben az esetben a 17 perchez már elég a 330-ös átlagsebesség.


A 270-es átlagtempóhoz 21 perc szükséges, a 180-hoz már fél óra. Ott ahol te váltogatod a sebességeket 180 és 270 között az valahol minimum 25 perc környékén lesz(ha az M0-tól végigtolod 270-nel még ahhoz is több mint 19 perc szükséges).


Ne haragudj, de szerintem te soha nem értél le 15 perc alatt Budapestről Siófokra motorral. :)

2015. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy a rendőr bevette a rendszámos mesédet. Nyilván nincs olyan gyártó, aki akadályozná a hatósági jelzések megfelelő elhelyezését.

De még ez sem mentség, meg kell oldani, hogy olvasható legyen a rendszám, és kész.

Ha ennyire menő gyerek vagy, hogy szeretsz száguldozni, akkor ahhoz is légy tökös, hogy kifizesd a büntetést. Vagy bérelj ki pályát, ott száguldozz.

Ekkora sebességre az autósok nincsenek felkészülve, és ha meghalsz akkor szerencsétlen vétlen sofőrnek kell majd ezzel a tudattal élnie, hogy gyilkos, ráadásul börtönbe is zárhatják, egy idióta miatt.

2015. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
John_McClane -el kell egyet értsek, meleg van, nyári szünet, a kérdező biztos nem akart kimenni a barátaival játszani a kertbe...
2015. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kisdanibrian19830112 válasza:

Nem is tudod teljesíteni!!! Sok a kanyar és a fekvő rendőr, és a sok autó? Szinte Tökmindegy mivel mész ha nagy a forgalom, persze nem gyalog és nem bringa.

Egy 300km/ H végsebessége motor sem hoz feltétlenül jobb eredményt. Tériszony a másik dolog, lehet bszrsz és nem mersz menni csak hatvannal.

aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!