Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fehérvárnál véletlenül rámente...

Fehérvárnál véletlenül rámentem az autópályára, szakadt az eső és sötét volt, nem sokáig mentem, az első kihajtónál lementem róla. Nem volt matricám mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A 8-asról érkeztem, és a 63-asra akartam rátérni. Szabadbattyánnál volt az első kijárat Tác felé.
2014. dec. 8. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

csak ez a darab ingyenes :


[link]

2014. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és lehetséges, hogy ezen a rövid szakaszon nem fotóztak le, mármint hogy esetleg megúszom, hogy a kamera látja hogy felmentem? Megfordulni nem lehet, a sötétben szakadó esőben nem tudtam mit csinálni. :(
2014. dec. 8. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam pár éve kemény 15ezer a büntetés nem néznek, se istent, se embert. Ha másnapig 24 óran belül veszel matricát akkor csak 1000 FT ha jól tudom, reménykedj, hogy nem volt éjjellátó kamera akkor úszod csak meg...
2014. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7-es főúttól is ingyenes a 63-ig. Én is pálya matrica nélkül szoktam menni ezen a darabon.
2014. dec. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szabadbattyánnál tudtam lemenni, az volt az első kijárat. :(
2014. dec. 8. 13:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Észre lehet venni a kamerákat? Szakadt az eső, éjjel volt, eltévedtem, v issza nem tudtam fordulni. Felüljáró vagy fent tábla nem volt, csak oldalt az út mellett, de csak pár perc volt, az elsőn le is mentem.
2014. dec. 8. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem az ilyeneket. Hogy lehet véletlenül felmenni az autópályára. Millió tábla van.

És én is tévedtem már el, nem is egyszer, pedig bejártam már szinte egész európát.

Az, hogy szakad az eső meg sötét van nem mentesít, akkor el lehet ütni embereket mert nem láttad?

Ha úgy van, lassabban kell menni, meg kell állni.

A kérdésre pedig: 50% hogy megbüntetnek, 50% hogy nem.

2014. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első nem jól írta, itt meg tudod nézni az ingyenes szakaszokat.

[link]

2014. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért felmenni az autópályára gps-el, meg elütni egy embert a két külön dolog. Nem hasonlítható össze.Lehet okoskodni, de bárkivel előfordulhat. 17 éves korom óta vezetek, több mint 20 éve, de sohasem fordult még elő velem ilyesmi.

Többieknek köszönöm a választ! :)

2014. dec. 9. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!