Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül olyan, akinek több mint fél éve van jogsija, de egyáltalán nem engedik vezetni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért nem engednek vezetni?
2010. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Féltik a kocsit... de mitől...
2010. jan. 28. 20:56
 3/19 anonim válasza:
Tőled vaze, tőled. Nekem van kb fél éve jogsim, de egyedül még nem engednek vezetni, pedig úgy féltem a kocsit én magam is, mintha hímestojással mászkálnék. Ha apám ül mellettem, vagy anyám (apám nagyon jól vezet, nagyon régóta) akkor akárhová elmegyünk, úgy érdekes módon nem féltik, de akkor se igazán tudnának közbeavatkozni. Kérd meg enyád/apád menjen veled gyakorolni, mert így sose fogsz megtanulni, ha nincs min gyakorolni. Én már lassacskán ott vagyok, hogy elenged egyedül edzésre, de most pl azt mondják: "Várjak, míg nem lesz hó." 4x4-es kocsink van, na mindegy. Szóval menj velük gyakorolni.
2010. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Jéé!!! Ez nevetséges. Mi az hogy nem engednek vezetni?! Majd akkor verhetik bele a fejüket a falba ha kiesel/kiestél a gyakorlatból :s Gyakorolni kell, szokni,járkálni kicsit. És mire várnak? Minek az a kib*szott jogosítvány??? Tűzbe vele :@ És kb. 1-2 év múlva majd engednek? Akkor miért lesznek nyugodtak? Miért lenne akkor biztonságosabb? Tényleg nem értem. Épp akkor kellene aggódni ha nem vezetsz sokáig... pff... hát ez!!! Lopj kocsit, és gyakorolj :D
2010. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én most pl úgy vagyok, h hiába van itthon 3 autó, és mondják, h vezessek, nem vezetek, m baszottul ""irittál"", h ha anyám v apám ott van, ha eggyütt az pláne, de senki más nem zavar ez érdekes. Most tartok ott, h idefogok hozni egy 4.-ik szart, de legalább nyugodtan leszek...:$ 18/F
2010. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most kösd el az autót, mert belőled is vasárnapi vezető lesz rutin nélkül, és egy kisebb forgalmi helyzetben sem fogsz tudni semmit csinálni csak bénázol, mert semmi rutinod nincsen! Ez a veszélyes, mikor az embernek nincs rutinja, nem a gyors hajtás meg mittomén!!!
2010. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

az a baj.

Az összes ilyen szülőnek a hozzáállásával, hogy összekeverik a szezont a fazonnal.

Kifizetnek 150ezer forintot h a gyereknek legyen jogosítványa. és utánna azthiszik hogy majd jól fog vezetni ha majd lesz saját autója.

Személy szerint a jogsi után rögtön a 3. utam egy 400kmes túra volt az ország túloldalára. mentünk nagymamát látogatni. Igen akkor sokat hibáztam, amikből viszont tanultam.

Abszolút ellenzem azt a fajta hozzáállást hogy vigyázz a kocsira.

Nem. Magadra vigyázz. A kocsi le van szarva. Kifizeti a biztosító Úgy nem lehet vezetni hogy közben folyton arra gondolsz h jajistenem az autó.

megoldásként igen, meg kell kérni hogy hadd gyakorolhass. Ezekmellett rá kell világítani arra hogy a jogosítványod nem dísznek van.

Vásárláskor vezethetnél, elvihetnéd anyukádat apukádat, mehetnél értük. Ezek mind mind olyan dolgok amikor gyakorolsz és egyben az ő életüket könnyíted.


Utolsó skót tirpák semmirekellő álszent alamuszi senkinek gondolom azt a szülőt, aki jobban félti az autót mint a saját gyerekét! Undorító!

2010. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nálam apu, vagy tesóm beült mellém, és mentünk gyakorolni. Sőt a hosszabb utakra is mindig én vittem a családot. Nekem szerencsém volt, mert türelmesek voltak, de nem volt sok gondom, az egész család genetikailag jól vezet.:) Bár lány vagyok, soha nem voltam női vezető! Sőt!:) Aztán lett egy pasim, aki annyira nem féltette a kocsiját, hogy mindig odaadta. Nem én kértem, általában megbízott, hogy menjek már el ide,meg oda. Na ott egyedül szépen belejöttem a vezetésbe.

Szóval valamilyen szinte megértem a szüleidet, hogy féltik a kocsit, de erre nem az a legjobb megoldás, hogy oda sem adják, mert a büdös életben nem lesz rutinod. Inkább járjanak el veled, és türelemmel!!!! segítsenek.

2010. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Engem 4 évig nem engedtek, se anyu, se apu, se nagyanyám, mindnekvolt saját kocsija, ez idő alatt kétszer vezettem, akkor vadidegenek adták kölcsön a kocsijukat, tök jó érzés volt, hogy ők jobban megbíztak bennem, de így utólag nem tudom, hogy hogy boldogultam azokkal a kocsikkal, mert amikor vettem sajátot, akkor bizony nagyon sokáig szerencsétlenkedtem, újra rá kellett jönnöm mindenre, egyedül, sokmindent tudom, hogy most is rosszul (vagyis nem papírforma szerint) csinálok


később egyszer anyu kérte a kocsimat, mert ezen van vonóhorog, ugyanazt válaszoltam neki, mint anno ő nekem, amikor kértem hogy menjünk legalább egy kicsit

2010. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pont kb fél éves kicsit több/8hónapos/ és szintén nem engednek. Még nem volt ez a hó addig esetleg egy kicsit de tényleg kicsire gondolj persze nem egyedül azt is csak havonta max 1 szer,de most semmit még elhagyatott helyen sem ahol senki nem jár nagyon szomorú és elkeseredet vagyok.Ugyhogy 100% átérzem amit irsz.

2010. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!