Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor lehet elkezdenem a...

Mikor lehet elkezdenem a elsősegély-tanfolyamot B jogosítvány megszerzéséhez?

Figyelt kérdés

Ma kicsit összekevert egy tanulótársam miszerint Ő 16,3 évesen már letette a elsősegélyt és a műszakit a B jogosítványához,viszont én nálánál idősebb vagyok azaz 16.és fél éves és akkor ez azt jelenti,hogy nem kellet volna megvárnom,hogy 16 és fél éves legyek mert előtte is elmehettem volna elsősegélyre és műszakira is ?


Nekem a autósiskolába azt javasolták,hogy tavasz végén a 17.születésnapom után iratkozzak be hozzájuk és akkor minden egyszerre megvan.


Jól döntök,ha így teszem?



2014. okt. 3. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól. Egyébként a vizsgát bármikor megszerezheted. Egy feltétel, hogy addigra meg legyen, mire mégy a jogsiért. Az igénylőlappal együtt be kell azt is mutatni.
2014. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vasi új a jogosítyványom, egy hónapos sincs, de eelmondanád mi az a műszaki? Nem emlékszem ilyenre
2014. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom ahol megtanítják a Otto motor müködését meg aksicserét meg ilyeneket... nem?
2014. okt. 4. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj! Értem mire gondolsz. Nincs külön műszaki. Amikor elmész KRESZ vizsgára, az utolsó 5 kérdés műszakból van. De külön vizsga nincs rá.
2014. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is oktatják külön órába mármint úgy értve külön KRESZ,külön elsősegély..
2014. okt. 5. 14:45
 6/6 szántóvető ***** válasza:

ilyeneket nem tanítanak,neked kell megtanulnod valahonnan :D

a kreszben van műszaki rész,ott 1-2 dolgot megtanulsz és nagyjából ennyi.

van még elindulás előtti ellenőrzés amit a vizsga előtt megcsinálsz. [link]

2014. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!