Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Baleset volt vagy valami lesz?

Baleset volt vagy valami lesz?

Figyelt kérdés
Tiszaújvárosban 2014.04.25-én 15:00-kor jöttem haza a suliból (Kazinczy) és láttam hogy az iskolàtól a víztorony felé tele van krétázva az út! És amikor az egyik hàztömbhöz (ahol lakom) értem láttam hogy egy fekete zászló van kitéve az egyik lépcsőházhoz! Nagyon megijedtem hogy baleset volt! Az egyik osztálytársam azt mondta hogy lesz valami verseny szerinte! De szerintem biztos hogy nem! Nem tudja valaki mivolt?

2014. ápr. 25. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ismerős arrafelé. Lehetett ez?

[link]

2014. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem ez az. Ezt tudtam ez a 35-ösön volt, ez meg a városon belül. De azért köszi!
2014. ápr. 25. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hàt ha nem színes krétával rajzolt napocskák meg házikók és madárkák voltak, akkor bizony a rendőrök neveztek be az aszfaltrajzversenyre, sajnos. Viszont a fekete zászló más miatt is lehetett kint.
2014. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!