Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valószínűleg sosem lesz...

Valószínűleg sosem lesz autóm, mert rosszul vagyok tőle (benne). Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Mindig kérdezik, mikor lesz már jogsim, de én nem is akarok kocsit, mert csak hányok tőle... mondjuk buszon is, de szerencsére arra van más alternatíva. Van sorstárs?
2009. dec. 22. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
huh nővérem is ilyen eset.Apukám sokszor szlalomozott az autópályán én naon élveztem ,nővérem már kevésbé.De én adrenalinfüggö vagyok.Imádom a rázkodást a száguldást,asebességet,sőt autóban nagyon jol tudok olvasni,pedig attol másnak is megjön a hányingere.Nos Ha vezetsz nemlesz ez,nővéremnek is lett jogsija,nála se volt probléma,viszont én ÉLETVESZÉLYBEN érzem magam mellette:D:D:D 18/f
2009. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is sokszor rosszul vagyok, ha valaki túl dinamikusan vezet. És még ők (a sofőrök) néznek rám hülyén. Főleg ha hátul ülök.

Egy hátsó ülésen szorosan bekötve, hogy moccanni sem tudsz, majdnem nulla lábtér, a hátratolt ülés miatt, ha középen vagy, akkor még ott az "alagút", tetézve a dinamikus vezetéssel, brr!!! Elől azért sokkal jobban bírom. Még a legócskább busz is kényelmesebb ennél. Elől több a hely is, kényelmesebb az ülés is, így jobban bírom.

Vezetni? Több, mint 15 éve nem tettem. (igaz, nem ezért)


Szerencsére a városunkban busszal és biciklivel jól tudom pótolni az autót, távolsági útra meg ott a vonat.

2009. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
azért szoktak rosszul lenni az autóban mert nem tudják előre h. mi történik majd de ha te vezetsz felkészülsz arra h. most fékezek most kanyarodok a sofőr soha nincs rosszul vezetés közben de az utasok elég sűrűn
2009. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!