Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldi vagyok megbirságoltak...

Külföldi vagyok megbirságoltak magyaroszág területén mit tegyek? A töbi lent .

Figyelt kérdés

hello


a kérdésem az lene hogy lesz e bármiféle következménye ha nem fizetem be a megadot 30 napon belül a kirót birságot mert nagyon nem érzem igaságosnak a dolgot lenteb le irok mindent


(helyes irásert bocsi de szlovák részen élek és szlovák suliba is jartam szal ... )


szlovák álampolgár vagyok szlovák rendszámos céges furgonal voltam ! munkám miat sokat vezetek igy nem szabájtalankodok hiszen ha ugrik a jogsi akor a meló is 4 éve vezetek és ezalat levezetem 60 000 kmt és egyszer se büntetek meg erefelé ritkán járok és őszintén észre nem vetem hogy én szabájtalankodtam Kisvárda belvárosából a Városmajor utcan haladtam Kékcse felé és ezen a "körforgalmon" haladtam át ugy hogy a körforgalomból kifelé nem használtam indexet it egy link a hejről ez az utszakasz maximum 10 méter hoszú és joformán egyenes egyet nem érkezne vilani az index .



[link]


persze a "körforgalom" után rögtön vártak a rendőrök tudják hová kel álni ... előtem egy szlovák rendszámú autó épen indult el megnézték az irataimat és megbirságoltak 10 000 forintra amig irta ki a cseket ot áltam az egyik rendor melet a másik az ut melet ált töb magyar rendszámu autó is áthaladt a körforgalmon index nélkül de különöseben nem zavarta a rendőrt. Szerintem a kisvárdaiak már tudták mi a dörgés ugy hajtotak be hogy indexeltek ami ugye szintén szabájtalan mert amikor be hajtunk nem kel

na és it let nekem gyanús a dolog amikor egy ukrán rendszámu viszonylag uj toyota ugyan ezt követe el már inteték is ki a forgalomból


elismerem hogy nem indexeltem de általában ha egyenesen haladok nem szoktam de ha engem megbirságolnak ezért akor mindenkit birságoljanak meg ne csak a külföldit aki talán fizető képeseb ...



2014. ápr. 19. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek vadkeleten, aka abszurdisztánban!


Fizetned kell, mert a magyar "rendőrség" ha bírságról van szó, akkor bizony akár Kínáig is elmegy érte.

2014. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!