Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha verseny...

Szerintetek az gáz, ha versenybringával járok mindenhova?

Figyelt kérdés
Nem egy régi típusú gép,és mivel sokkal gyorsabb,mint a montik,így azt használom a mindennapokban.Szerintetek hülyeség és helytelen használata a biciklinek?

2014. ápr. 16. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis milyen verseny? Terepverseny? Vagy az az országúti bicikli az a baromi vékony kerekű? Na olyannal én pl. a büdös életbe nem közlekednék ezeken a katasztrofális magyar utakon. Nekem összteleszkópos terepverseny biciklim van. Az való ide!


Nem gáz amúgy, mert tényleg elképesztő gyorsak. Már amennyiben arról a vékony kerekűről beszélünk. Csak én félnék tőle, hogy olyan vékony. Gondolom baromira csúszik vizes úton, meg minden pici úthibát megérez a rajta ülő, a nagy meg már... ohh basszus.

2014. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha neked az tetszik és a vonatkozó jogszabályoknak megfelel, miért ne?


Kivéve, ha az a fajta majom vagy, aki ráhegeszti a lábát a pedálra és átmegy ész nélkül piroson, sárgán, kéken, mondván, hogy őrá nem vonatkozik a kresz, mert nem tud megállni. Na ha ilyen vagy, akkor gáz vagy. Ha nem, akkor én kérek elnézést!

2014. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már kicseréltem rajta a gumikat szélesebbre és barázdáltabbra,illetve direkt egy masszívabb,szélesebb vázút választottam.

Egyáltalán azért ötlött fel bennem ez a kérdés,mert mindenki úgy néz rám az utcákon(pedig városi vagyok) mint egy hülyére,és nem tudom mire vélni azokat a tekinteteket.

2#Nem,én nem az a fajta vagyok:)

2014. ápr. 16. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel szaladgálok: [link]


Régi, ütött kopott rozsdás, de megy mint a golyó, ha picit erősebb lennék simán tudnék haladni az átlagos belvárosi forgalommal, bár mondjuk nem feltétlen biztonságos, ezért csak olyan helyen szoktam csapatni ahol nem veszélyeztet kinyíló ajtó, kiugró gyalogos stbstb...

Ja és nem fixi, azt nem szeretem :D

2014. ápr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha van rajta nyereg akkor nem gáz!!
2014. máj. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!