Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen vezető vagy? Figyelmes...

Milyen vezető vagy? Figyelmes , udvarias, vagy az a tipikus bunkó aki megáll a körút közepén is ha épp ott van dolgod?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nálam ez hangulattól függ.Ha idegesebb vagyok vagy valami van másképp vezetek de azért bunkó és szabály sértő nem vagyok és nem állok meg ott ahol én akarok.Ha jó a kedvem általában betartom a szabályokat.
2009. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

agresszív barom állat vagyok :)


Az a tipus akinek nem számít semmi, tőgázzal megy akkoris ha nem siet sehová :) feltételezem rengetegen szoktak szidni, és ezen a tényen rettentő sokat mosolygok. Annyira hogy pár éve megvoltam győződve arról hogy 30 éves korom előtt meghalok autóbalesetben. Ma már kicsit lenyugodtam, de a rally fanatikus haverok még azért félnek mellettem közúton:)

2009. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy figyelmes, udvarias tipikus bunkó vagyok. Figyelmes, mert szinte mindig megállok az zebránál. Udvarias, mert nem ragaszkodom az elsőbbségemhez, hanem a forgalmi helyzet alapján lemondok róla. Ugyanakkor tipikus bunkó, mert ha engem kényszerítenek szituációkba (mint pl. autópályán ráfutás) agyon tudnám verni az illetőt!
2009. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hangulat függő, de azért betartom a szabályokat. 22/L
2009. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar ha valaki száguldozik ha jól vezet v "visszavág" ha kőbunkók vele de amikor tényleg annyira nem törődik senkivel ,semmivel h megáll ahol nem kéne holott tudja h kerülgetni kell v beáll a kerszteződésbe mikor tudja h ugysem jut át és a keresztforgalom nem tud majd menni .

Én egy higgadt ,vidám nő vagyok de amikor kocsiba ülök 5 perc és a vérnyomásom 150 és simán megütném a bunkóját.

2009. dec. 17. 23:55
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nos én még csak 18 éves vagyok,de már 1 éve naponta vezetek kb 50 km-t.Nálam is hangulatfüggő.Néha suliból hazafele nyomom neki mint állat,feszültséglevezetés képpen.Aztán mindenhol bep*fátlankodok,és olyankor dudálnak is néha,de ilyenkor nyugodt vagyok.Viszont olyan vagyok,ha állok a pesti dugóba és megindul a sor akkor aztán rányomom a gázt.Aki ilyenkor b*szakszik arra allergiás vagyok,és bevágok elé és utána tűűűűz:D

Néha naon agressziv vagyok.A folytonos piros lámpákat mikor elkapom ordítani szoktam,mert k*rvára utálok megállni.Ilyenkor 0-100ig nyomom.Sajnos sokat is eszik az auto.Kis 900 kilos auto,de az átlagfogyasztásom 8,5liter:SDe azért mindent csak ésszel csinálok.

2009. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én szoktam néha azt csinálni mikor szomorú vok v feszült h levezetem és v kimegyek az autópályára és megyek amig el nem múlik v este a rakpartra végig oda -vissza és lenyugszom.Ez működik.

De én már nappal főleg du nem is ülök a kocsiba ha lehet főleg a karácsonyi láz miatt se de meg dugó idejére sem mert agybaj.

2009. dec. 18. 00:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, pont ezt akartam kérdezni : ugyanmár HOL tudsz te megnyugodni az autópályán vagy a rakparton, amikor mindenütt milliónyi autó, sok idegbajos, erőszakos vezetővel???... Bocsi, de ezzel még inkább felhúzza magát az ember!


Talán hajnali 2-3 óra között van úgy, hogy a rakparton kicsi a forgalom, vagy az autópályákon.

2009. dec. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint mindenhol, a közlekedésben is 'nagyon sok' lesz az önkritikát gyakorló ember, vagyis az önjelölt bunkó... Aki igazán az, valószínűleg annyira se olvasott, hogy ezen oldalig eljusson.


Magam az élni és élni hagyni elvét vallom, így különösebben nem vagdosok mások elé, viszont igyekszem úgy vetni, ahogy aratni is szeretnék. A példamutatás fontos dolog, a jó példa vagy mutatandó, vagy követendő (nem kizárt, hogy valaki nálunk is okosabb...). Nyilván nem fog másnak se eszébe jutni az előzékenység, ha neki sose jut belőle.

2009. dec. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!