Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ez nem is a Titanic?

Igaz, hogy ez nem is a Titanic?

Figyelt kérdés

Inkább az Olympic

[link]

/wiki/File:Titanic_launched_at_Belfast.jpg

[link] /wiki/File:Titanic_under_construction.jpg



2014. márc. 6. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Első link nem igazán sikerült, de szerintem ez ami a második képen van ez a Titanic a vízrebocsátása utáni munkálatok közben.
2014. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt az első link

[link]

2014. márc. 6. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok itt már az összeesküvés-elmélet, fogalmam sincs. Amúgy első ránézésre ez az OLYMPIC, de csak abból gondolom, hogy a felső fedélzet első fele ugyebár a TITANIC-on zárt lemezborítású volt, normál ablakokkal. (Persze a belső elrendezése ugyanaz volt, mint hátul, csak hátul nem ablaksoros, hanem nyílt-korlátsoros volt, ahogy a képen látható végig.) Tény, hogy az OLYMPIC volt ilyen. Ugyanakkor ez nem túl munkaigényes beavatkozás, tehát ezt akár később is módosíthatták. Őszintén? Nem tudom. De ez a két kép egyikről sem győz meg. Bármelyik lehet innen nézve.
2014. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De amugy mi értelme lenne hazugságot állítaniuk?
2014. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen az Olympic: [link] A másikban viszont nem vagyok biztos. Az olyan, mintha keverték volna a két hajót. Van benne a Titanicra, de az Olympicra is utaló rész. A teljesen nyitott felső sétafedélzet, végig egyforma ablakokkal az Olympicre utal, viszont az alatta lévő B fedélzet ablakai a Titanicra. Nekem elhitetitek, én Titanic-mániás vagyok, szinte mindent tudok róla. Am én is sokszor észrevettem már, hogy odaírják egy képhez, hogy Titanic, miközben az az Olympic. A YouTube-on is van ilyen videó, amint a Titanicnak beállított hajó (ami a testvérhajója) elindul a kikötőből. Egy dokumentumfilmben is láttam ilyet, de akkor olyan könnyű volt észre venni a különbséget, hogy az már fájt: A Lusitania-ról vetítettek be egy felvételt. Persze, aki nem szakértő, az könnyen elhiszi.
2014. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!