Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B jogosítványhoz a vizsgalap...

B jogosítványhoz a vizsgalap az autósiskolánál az oktatónál van? Amibe (kis füzet) minden alkalmat beír az oktató, én meg aláírom, abban van a vizsgalap is, vagy a vizsgalap egy külön lap?

Figyelt kérdés
És a vizsgalapot majd vizsga előtt kapom meg az oktatómtól? Vagy azt külön kérvényezni kell, vagy autósiskolánál venni?

2014. febr. 25. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A vezetési kartonod van az oktatónál. A vizsgalapot akár te is letöltheted az internetről, de vizsga előtt kapsz majd egyet (amit ott tölt ki a vb). Ha hibázol erre húzza be a vonalakat. Sikeres vizsga után bemész a Petzválba (ha Bp-en laksz), viszed a papírodat (bár elvileg megvan nekik is, hogy levizsgáztál), illetve nekem kérték az elsősegélyes kártyát is. Ott kapsz egy vizsgaigazolást, azzal kell az okmányirodába menni. Ha megvan a plasztikkártya, akkor pedig vezethetsz.
2014. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én most intéztem az egészet, a kis fehér karton az az oktatód kapja meg miután sikeresen átmentél a kresz vizsgán. Aztán a forgalmi vizsgán a vb megnézi a kartonodat h megvan e a kötelező óra számod, aláírsz egy papírt h alkalmas vagy a vezetésre. Ha sikeres lett a forgalmi vizsgád akkor megint aláírsz egy papírt és kapsz egy papírt amin rajta van h miket hibáztál. A vizsgától számolva 4dik munka napon bemész a petzvál utcába (ha vidéken csináltad akkor az illetékes irodába) ott be kell mutatni a vörös kereszt igazolást, illetve 8 általános igazoló bizonyítványt. Itt kapsz egy vizsga igazoló kis kartont + az orvosi igazolásodnak a másolatát is oda adják. Ezzel mész be majd az okmány irodába, ott lefényképeznek és kapsz egy papírt amin szerepel h megigényelted a jogsit. Ezután más teendőd nincs csak várni, hogy mikor küldik ki a kártyát. Általában 1-2-3 hét, de max 30 munka napon belül postázniuk kell.


hát kb ennyi... :)

2014. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!