Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek ideges a...

Hogyan ne legyek ideges a vezetésnél?

Figyelt kérdés
Még tanulok és oktatóval vezetek,de eszméletlenül ideges vagyok mikor vezetek.Már pótórákat kell vennem mert nem megy és egyértelmű hogy azért nem megy mert túlidegeskedem.Adott helyzetekben tudom mit kell tennem,de mikor ott ülök és nekem kéne csinálnom akkor nem megy.Mit tegyek?

2014. febr. 22. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ideges vagy vezetés közben akkor ne vezess. Csak balesetet okozol így.


Mégis, mitől parázol? Ha megvan az oka akkor szüntesd meg ezt az okot.

2014. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lesz egy kis rutinod, belejössz.

Szerintem mindenkiben van egy kis feszültség, amikor elkezdi. Ha a forgalomtól félsz, mindig a másik fél fejével gondolkozz. Például, ha gyalogost látsz a zebra környékén, jusson eszedbe, valószínű lelép a járdáról, óvatosan közelítsd meg. Ha kereszteződésbe érsz, és neked van elsőbbséged, akkor is számíts rá, hogy a másik autó lehet kivág eléd, nem vesz észre, ilyenek. Egyszerű, csak rutin kell hozzá, és ki kell ismerni az adott autó tulajdonságait, hogy reagál gázadásra, fékezésre, kanyarban, mi az amit meg tudsz vele csinálni, és mikor van az, amikor inkább óvatosabb legyél.

2014. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam, végül úgy sikerült valahogy enyhítenem a dolgon, hogy azt képzeltem, hogy egy rokonommal ülök a kocsiban, így máris nem volt annyira stesszes a dolog, minthogy egy " idegen " figyeli hogy mit csinálok.
2014. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!