Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki vizsgázik forgalomból...

Ki vizsgázik forgalomból hétfőn? ( febr.17. )

Figyelt kérdés
Izgultok már??? Én is akkor vizsgázok de ha már csak rá gondolok is görcsbe rándul a gyomrom :D

2014. febr. 14. 15:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ne izgulj! Én másfél hete voltam hétfőn vizsgázni, eleinte én is izgultam, de utána, már csak úgy gondoltam rá, mint egy normális óra, csak ebbe nem nyúl bele az oktató és van egy plusz személy hátul. Amikre figyelj, inkább 5-tel kevesebbel menj a megengedettnél, mint egyel többel. Zebránál ha már csak egy gyalogost is látsz, állj meg, maximum jelez, hogy nem szeretne átmenni. Buszt, ha már nincsenek sokan mellette/jelez, hogy indulni szeretne, akkor mindig engedd ki a buszöbölből! Sok sikert hétfőre! :)
2014. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm És figyelni fogok :D
2014. febr. 14. 21:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Vezess ugyan úgy ahogy órán. Semmit nem kell beújítani. Az oktatód akkor visz el ha már fel vagy készülve. Figyelj nagyon,zebrákat fokozottan,hogy feltudj készülni ha meg kell állni. Törekedj a szabályok betartására és sikerülni fog.

Parkolásoknál szép lassan,figyelve, ha véletlen elrontod ne parázz be, van két lehetőséged javítani minden parkolásnál.

Táblákat,helyeket előre figyeld,mindig gondolkozz előre,hogy ne érjen váratlanul semmi. Tükröket figyeld, még ha egyenes szakaszon is haladsz akkor is nézz a középső tükörbe is. Kanyarodásnál tükőr,hátranézés. Irányjelzéseket el ne felejtsd. Ahol nem vagy biztos,hogy kell (pl kikerülésnél) ott is inkább jelezz egy picit,mert irányjelző elhagyása bukta.


Ellenőrzést csináld meg, és vizsga elején fékpróbát ne felejtsd el,ahogy megindul az autó egyből fékezz!! Ha ezt elmulasztod akkor sikertelen a vizsga,és elég 'kellemetlen' ha már az első másodpercben megbuksz.


Nyugodj meg amennyire tudsz,légy magabiztos,még ha belülről nem is érzed annyira magad.

Sok Sikert,szurkolok. Írhatsz nyugodtan ha van valami kérdésed,még frissek az élményeim D

2014. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Én is holnap vizsgázok, Kalocsán. Izgulok már rendesen, de próbálok nem ideges lenni mert azzal csak a saját esélyeimet rontom. 33 órát vezettem eddig. Utoljára tegnap. Viszonylag jól ment, bizakodó vagyok. A parkolással nincs gondom, gyalogosokra kicsit jobban kell figyelnem.

Holnap még vezetek egyet a vizsga előtt is, remélem belerázódom majd.


Sok sikert holnapra!

2014. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

4-es vagyok. Sikeres vizsgát tettem, átmentem. :)


Te, kérdező, hogy sikerült?

2014. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kalocsán nem nehéz átmenni,olyan mint Kiskunhalas!

Kecskemét már húzósabb:D:D

2014. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem sikerült. Egy szabálytalanul megálló autót ki kellett volna kerülnöm de szerintem elfértem volna és nem kerültem ki mivel záróvonal volt mellettem :S :S Én Debrecenben vizsgáztam. Gratulálok ügyes vagy :)
2014. febr. 17. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de fel a fejjel a következő sikerülni fog! :)
2014. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én február 10.én vizsgáztam debrecenben és elmondanám a vizsgabiztosról azt az egy véleményem hogy nagyon korrekt csávó volt mert autópályán 130 helyett 145 el mentem és nem húzott meg ,a városba pedig nem vettem észre egy 30 as táblát és közel 50 el mentem de azt is elnézte azt monta hogy ha már belefektettem csomó pénzt nem veszi el a kedvem és megadja a jogsit nekem... tehát ezzel azt akarom mondani hogy vb. függők a vizsgák. sok sikert a közeljövőben vizsgázóknak.
2014. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azta akkor te jól kifogtad a jó vizsgabiztost :P köszönöm szépen a következőnek már sikerülnie kell :P
2014. febr. 20. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!