Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Šiauliai-i Nemzetközi...

A Šiauliai-i Nemzetközi Repülőtér végül felvette Ronald Reagan nevét vagy csak javaslat, terv maradt?

Figyelt kérdés
Első és egyben legutolsó értesüléseim szerint a Parlament Külügyi Bizottsága vetette fel az ötletet, és csak annyit tudtam meg, hogy a Városi Tanács illetékes tisztségviselői megvitatásra felterjesztették.

#Šiauliai #SQQ
2013. dec. 14. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom tudod hogy már létezik egy Ronald Reagen reptér...


Egyéb kérdés?

2013. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogyne! Washington fővárosban. (Ha korábban nem tudtam volna, a kereső úgyis kihozta volna.)

Ez azonban, bizonyára, nem zárja /zárná/ ki, hogy máshol is elnevezzenek Róla légikikötőt. A lelkes Törvényhozók legelőször, valószínűleg, a jogi lehetőségnek néztek utána.

Egyéb kérdés?

Köszönöm, nincs. Egyelőre elég lesz, ha valaki az eredetire válaszolni tud.

2013. dec. 27. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem zárja ki..de nem szoktak már egy létező névvel ellátni egy másik repteret.
2013. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kérdés feltevésekor olyanok válaszára gondoltam, akik a városban élnek vagy éltek, és jobban tudnak tájékozódni, mint én.

A hiteles és pontos válasz - egy tanulmány miatt - nagyon fontos lenne!

2014. jan. 6. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!