Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért sétálgatnak a gyalogosok...

Miért sétálgatnak a gyalogosok - pláne babakocsival - bicikliúton? Ha biciklis hajt járdán, megbüntetik. Miért nem néznek szét a gyalogosok, mielőtt bicikliútra/sávra lépnek?

Figyelt kérdés
Ha biciklist büntetnek azért, mert járdán teker, remélem, gyalogosokat is büntetnek, ha akadályozzák a biciklisek haladását BICIKLIÚTON/SÁVON!
2009. nov. 24. 14:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

A f@sz kivan a sok tirpák istenkomplexusos biciklissel.. Esküszöm én utálok általánositani,de csak egy biciklis tud iylen stilusban irni és állandóan az autósokat meg a gyalogosokat ócsárolni. Én nem járok a bicikli uton,de ha babakocsival lennék lehet hogy felmennék rá mert a járda errefelé szanaszét van tördelve,és oylan keskeny hogy a 60 kilommal alig férek el rajta,nem hogy egy babakocsival.


Fel kellene fogni már végre hogy nem kell a s.ggedet a földhöz verni amiért te biciklivel közlekedsz,tudjuk te nem szennyezed a környezetet te maga van a megtestesült szűz mária , csak nem értem akkor én ,hogyha mindenki a biicklisávban közlekedik akkor én nekem miért kell körülszlalomoznom minden nap 10 biciklist,természetesen éjszaka fényjelzés luxus. Én és még millió ember verhetnénk itt anyálunkat,hogy ezt meg azt ne csináljad,de nem tesszük ,nem utálunk kollektiven mindenkit kai másképp közelekedik mint mi,. Jöhet a lepontozás hajrá,de ez az én agyamat bnagyon felkúrja ez a stílus.

2009. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Amugy a bicikli sáv meg nem autópálya,nem kell 80 nal tekerni mint a vadbarom és akkor ki lehet szépen kerülni aki esetleg a bicikli uton közlekedik,mert oylat én még nem láttam hogy a gyalogosok tömegesen a biciklisávban haladtak volna,1-2 szerencsétlen anyukától meg ne sajnálj már egy kis toleranciát légyszives.


Én meg ezúton megköszönöm minden biciklisnek aki emberként vislekedik és nem harapja keresztül azoknak a torkát akik négykeréken,vagy lábon közelekednek ( ezt csak azért irtam ide,hogy az előző irásomat akinek ne, inge ne vegye magára).

2009. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem ingem, nem veszem magamra :))

De mint ahogy a kerékpárosok közt is van, aki a szabályokat be nem tartva száguldozik össze-vissza, úgy a gyalogosok közt is van rengeteg akik le sem szarják a kerékpársávot és bizony sajnos előfordul, hogy tömegesen sétálgatnak rajta ( tapasztalat...).

2009. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nos, akkor a helyzet a következő: mivel az utolsó hozzászóló maximálisan felb@szta az idegeimet, akkor ezek után amelyik gyalogos előttem - BICIKLIÚTON ÉS NEM A SAJÁT HELYÉN, A JÁRDÁN: LE IS VAN FESTVE, EGYIK OLDAL BICIKLI, MÁSIK OLDALON EGY GYALOGOS FIGURA VAN - TEHÁT HA ELŐTTEM CSELLENGÉL GYALOGOS, AHOGY MÁR MEGTETTEM EGYSZER, ISTEN BIZONY MEGTESZEM ÚJRA ÉS ÚJRA, NEKIMEGYEK A PARASZT GYALOGOSNAK, HOGY VEGYE MÁR ÉSZRE, HOGY NEMCSAK AZ ÖVÉ AZ EGÉSZ TERÜLET, ÉN PEDIG MIATTA NEM FOGOK AZON AGYALNI, HOGY HOGY AZ ISTEN F..BA KERÜLJEM KI, MERT TUTI ÚGY TÉNFEREG, HOGY SE JOBBRÓL, SE BALRÓL NEM TUDOM KIKERÜLNI - A SAJÁT HELYEMEN KEREKEZEK!!!
2009. nov. 27. 20:17
 15/16 A kérdező kommentje:
A kommentem a 22.30-asnak szól!!!!
2009. nov. 27. 20:19
 16/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a gyalogosok szentül meg vannak győződve arról, hogy az úttestet kivéve az égvilágon az egész terület az övéké. Lelépnek a biciklis elé, nem néznek se jobbra, se balra: miért CSAK NEKEM kell figyelnem? Úgy csinálnak, mintha csakis ők lennének az adott területen az autókon kívül. Időnként visszapofáznak, amikor csak éppen kikerülném, de nem tudom, mert olyan pofátlan, hogy képtelenség kikerülni. Nos, egyik alkalommal utánam hajtott kismotorral a barátom, a nekem visszapofázó gyalogos bezzeg a kis motorra tekintettel mégis elkotródott a neki kijelölt területre, félt a motortól, de nekem vissza dumált... Pedig csak a bicikli figurával kijelölt helyen akartam kerekezni.... Akkor ez a felfestés mégis minek van???? Behajtani a birka gyalogosok miatt a bokorba vagy az árokba tuti nem fogok, tehát akkor marad vagy a csengő, vagy a figyelmeztető lökés irányába....
2009. nov. 27. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!