Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A bérletet hová szoktátok...

A bérletet hová szoktátok bele rakni?

Figyelt kérdés
Bérletem lesz szeptembertől és hova szoktátok belerakni pl: személyibe vagy pénztárcába? hogy szoktátok felmutatni? mindig fel kell mutatni? a bérletnek a diák igazolvány mellett kell lennie?

2013. aug. 27. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én átlátszó igazolvány tartóba rakom a bérlet van felül a diák alatta.

Érthetőbben:téglalap alakú a tok,elfektetve kell elképzelni.

Ha kinyitom két része van.Két téglalap egymás alatt alsóban a diák és jogsi, felsőben a vidéki és a városi bérletem van.

Én felmutatni úgy szoktam,hogy egy kézzel megfogom és oldalra fordítom,és nesze ba.zdmeg nézzed.

Azon csodálkozom hogy valamelyik sofőr megköszöni hogy felmutatom.

Egy kicsit zavaros lett, de remélem azért érthető.

2013. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél ilyen igazolványtartót (kb. egy kézbe elfér). Ide minden papírodat belerakhatod. És mindig fel kell mutatni a Volánosoknál.
2013. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm szépen, most sokat segitettetek és igen érthető volt. :)
2013. aug. 27. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy műbőr igazolványtartóm, mindenféle plasztikkártya és bérlet belefér. Tök praktikus, mert ha elhagyom a pénztárcámat, akkor is tudok kártyával pénzhez jutni, ráadásul a bukszánál kevésbé vonzó a tolvajok számára.
2013. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!