Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A shellnél meg van adva hogy...

A shellnél meg van adva hogy hány litert kell minimum tankolni?

Figyelt kérdés
Néhány benzinkútnál kivan írva hogy minimum 2 litert, és ha én csak 1-et akarok? lehet a shellnél?

2013. aug. 13. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ki kell szűrni az ilyen idiótákat mint te. :)
2013. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden kúton ki van írva, de ettől még mindenhol lehetett. 50 ccm-es motoromba többször tankoltam ekkora mennyiséget.

Szépen tölts bele 1 litert, és menj be fizetni. Ha nem tetszik neki, akkor szívja ki a tankodból... :D

2013. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan tankolhatsz egyetlen litert is, hiába van kiírva minimumnak a kettő.
2013. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet.


Nemrég sikerült kitankolnunk,benzinkúttól 2 km-re.

Másfél literes palack volt csak nálam,azzal besétáltam a kútig,tankoltam bele egy bő litert,kifizettem,és kész.Még a gagyi palackért sem szóltak.

2013. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Meg majd pont most fogják elhajtani a vevőket, mikor így is egyre kissebb a kutak forgalma, mi?:) Örülnek, ha elviszed azt az 1 litert is!
2013. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is szoktam egy litert tankolni, leszarja mindenki.
2013. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 literes az smkp tankja. Nagyon sokszor tankoltam bele 2 liter alatt, mert rossz a szintjelző és nem mertem kockáztatni. Úgyse szólnak érte, most mit tud csinálni. Max megmondtam volna, hogy nem fér bele több vagy nincs nálam több pénz.
2013. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!