Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Első autó vásárlás. Mi a...

Első autó vásárlás. Mi a véleményetek az alábbi autóról?

Figyelt kérdés

[link]


BMW 325i Coupé, 560 ezrem van rá, az átírást kifizetnék a szüleim, látszik azért, hogy volt rá költve, sport ülések, ültetett futómű, M3 replika felnik, stb.



2013. aug. 12. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Biztos nem venném meg,ha pont annyi pénnzem lenne csak. Ki fogja fentartani? Mi van ha csak pl fékeket kell rajta cserélni? Azt is szüleid állják majd? Ki fogja tankolni? Csak mert ez 10 alatt sosem lesz.
2013. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de Dj Shane 54-nek is ilyen kocsija volt csak citromsárgába még 1998-ban.
2013. aug. 12. 14:10
 3/20 A kérdező kommentje:
Még kisgyerek voltam, mindig láttam a városba és mutogattam rá hogy nekem is ilyen sportkocsi kell, most meg tudnám valósítani.
2013. aug. 12. 14:10
 4/20 anonim ***** válasza:
én nem venném meg! eleve kevés a zsetonod rá, épp hogy elég csak, tankolni is kell, biztosítást, stb-t fizetni. egy ilyen régi BMW-nek rengeteg baja lehet már, az alkatrészek baromi drágák, a tankolása sem olcsó, 10-11 liter optimális vezetéssel, de mivel első autós vagy, ezért gondolom fiatal is, úgyhogy 15 liter alatti fogyasztással ne igen számolj szerintem.
2013. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Barmi elromlik rajta azt horror osszeg megjavitani. Ezek a sport ulesek meg szerintem borzaszto rondak:D


Ennyi penzert vegyel VW Golf-ot, Mitsubishi Galant-ot, Toyota Celica-t. Azokkal az autokkal is meg lehet azert jelenni, es nem romlanak el, ha pedig igen akkor nem draga javittatni oket. Igy viszont te leszel az arc akinek nagyon meno BMW-je van, csak eppen a kertben rohad mert elromlott rajta valami es nincs penz megcsinalni. Ha a szuleid kifizetik a javittatast akkor oke, de ha meg van ott della akkor nem ertem miert egy ilyen hulladek Beemer-t veszel.

2013. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"de Dj Shane 54-nek is ilyen kocsija volt csak citromsárgába még 1998-ban."


Ilyen állítás után nem is csodálkozom már semmin! Komolyan az alapján választasz autót, hogy egy tizenötöd rangú DJ-nek, milyen autója volt x éve? ilyen gondolkodással biciklit vegyél, autó még nem való, mert az első hétvégén benne leszel a hírekben.

2013. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát igen Császár Elődnek is ilyen volt. Meg is ölt vele valakit.
2013. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7

utána eladta az autót, és meghalt benne a tulaja mert egy oszlopot elkapott vele, mert rosszul lett összerakva a rendőrautós ütközése után. akik hátul ültek túlélték ők mesélték nekem, mert gyorsulási versenyt rendeztek vele.

na de visszatérve a témához nem a DJ miatt, hanem azért mert már kiskoromban beleszerettem az autóba, citromsárga volt és sportkocsi, gyakran láttam a városban, és még mindig BMW akárhány éves.

2013. aug. 12. 14:19
 9/20 anonim ***** válasza:

"még mindig BMW akárhány éves."


Igen, több mint 20 éves ez a kocsi! A legkisebb javítás is könnyen kemény pénzekbe kerülhet. Ha meg alkatrész kell hozzá, az meg százezres nagyságrendekkel megy.

2013. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dörmögő ***** válasza:
100%
Akinek 500 000-re van kocsira az ne 2500 ccm-is benzines BMW-t vegyen, mert csak otthon fogja bámulni az udvar sarkában a kocsiját üres tankkal. Persze ez csak az én véleményem, tőlem akár meg is veheted. Még annyit hogy ezzel biztos jó csajozni mert a ruha hamar lekerül a csajokról mikor beülnek ebbe a szaunába. Ha rám hallgatsz, és számít hogy milyen költségekkel utazgatsz akkor dieselt vegyél, vagy egy kisebb benzinest, és legalább egy klíma legyen már benne.
2013. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!