Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki milyen irányban áll be...

Ki milyen irányban áll be autójával az áruházi parkolóba?

Figyelt kérdés

Az egyszerűség kedvéért szavazni is lehet itt:

[link]


(Én szemből szoktam a pakolászás miatt, de sok ember tolatva megy be, ő rájuk lennék kíváncsi mi a megfontolás.)



2013. jan. 26. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tolatva. Egyrészt így könnyebben be tudok állni (nem tudom miért), másrészt kiálláskor jobban belátom hogy jön-e valaki.
2013. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Én egyszerre két roki helyet foglalok el.


Hajdú Péter

2013. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szemből állok be, mert akkor van helyem arra, hogy a bevásárlókocsiból átpakoljak a csomagtartóba.
2013. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a vásárlás nagyságától függ, ha sok mindent veszek akkor orral, hogy a csomagtartóba könnyebben tudjak pakolni, amúgy ha csak "két sörért" megyek be akkor tolatok, mint mindenhova ahova tudok tolatni.
2013. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha sok csomag van, akkor én is orral, de ha kevés, akkor tolatok, hogy kiálláskor minél könnyebb dolgom legyen. Egyébként nálam is a tolatás az alapértelmezés, kivéve ha sok a cucc vagy a garázsba állok be a kipufogó miatt.
2013. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a helyzet adja. Nincs csomagtartóm.. :)
2013. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindíg tolatva állok be, mert fordulékonyabb így az autó, és elinduláskor is többet látok a forgalomból.
2013. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!