Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha itthon így sikerülnek a...

Ha itthon így sikerülnek a tesztjeim, akkor sikerülhet a vizsgán?

Figyelt kérdés
Szinte majdnem mindig 66,67,68,69 pontokat érek el itthon a KRESZ vizsgás gyakorló programon.Az oktató azt mondta,hogy akkor jó,ha a 70 pont megvan huzamosabb ideig.Szóval most félek,hogy nem fog sikerülni ott.:S
2013. júl. 21. 12:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
Miért ne sikerülhetne? Szerencse is kell hozzá, de ha meg van a tudás nincs mit paráznod. :-)
2013. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Gyakorolj sokat, én egy hétig napi 3 órát csináltam. Amíg nincs itt a vizsga addig csináld a gyakorlást és meglesz tuti. Nem kell parázni rajta, mert ha otthon megy, akkor vizsgán is.
2013. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha hetven alatt vagy, akkor jókora szerencse is kell hozzá.
2013. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

itt múlik a szerencsén is elég sok. nekünk is a 70 pontot mondták, hogy az fölött jó eséllyel mész, az alatt rosszabbal. Én 70-72 pontokat csináltam, volt jobb is(75), rosszabb is(67-69). Vizsgán 68 pont, tehát meglett.

Volt egy csaj, 70 pontot sosem csinált, úgy ment oda, hogy megbukik, 75 pontosat csinált. Én sem hittem el, de ő sem. Igaz amikor én már fél éve vezettem jogsival, ő még csak akkor kezdte a forgalmit, mert a rutin sem ment neki, igen sokszor meghúzták. De azóta már meglett neki valahogy a jogsija.

2013. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma is egész délelőtt gyakoroltam,és most meg azt a 358 kérdést olvasom,amit átküldött az oktató,mert azt mondja,hogy ezeken szoktak elcsúszni nagyon sokan.

Én próbálok mindent megtenni,meg értem is őket,csak néha ilyen figyelmetlenségeken bukok el,és van,hogy véletlen el is nyomom,de az már csak azért,mert fáradt vagyok..:S

2013. júl. 21. 12:46
 6/14 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy 70 pontosat!:D
2013. júl. 21. 15:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Addig gyakorolj, amíg 75 pontosat nem írsz, huzamosabb ideig! Megéri, mert később hasznát veszed:)
2013. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én anno addig gyakoroltam, ameddig nem volt az összes hibátlan, elmentem vizsgázni, és 75 pontot értem el :D
2013. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

60 pont kötüli eredményekkel azért necces. Mert ha otthon, nyugodt körülmények között is csak éppen átmégy, akkor amikor majd izgulsz, simán rosszabb eredményed lesz.

Nem is értem, miért nem lehet normálisan megtanulni azt a szerencsétlen kreszt. Amikor én vizsgáztam, otthon mx 1-2 kérdésben voltak hibáim, azok sem 3 pontosan voltak.

Ne a minimumra menjetek már!

2013. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem a minimumra megyek.Nem csak hatvan egy-néhány pontot érek el..És nem rontok 3 pontos kérdéseket sem.Csak olyan hülyeségeken szoktam.Délután az összes,amit csináltam 70 pontos lett,és volt közte 71-72 pontos is.Én aztán tényleg sokat foglalkozok vele,és tényleg értek szinte mindent.Még a műszakit is,pedig lány vagyok.
2013. júl. 21. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!