Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A MÁV felújítani tervezi a...

A MÁV felújítani tervezi a halberstadti kocsikat. Lesz belőle forma?

Figyelt kérdés

[link]

Ezekre a kocsikra igen ráfér a felújítás , átépítés.


A MÁV ígér bele klímát is.

De, akkor ablakcsere is lesz elvileg, nem?


Továbbá még automata ajtót ígérnek és az ülésekben is kicserélnének valamit.


Szerintem forgóváz csere is kellene mert igen hangosak.


Igen utasbarát vagont lehetne ezekből csinálni.


Németországban is sikerült ízlésesre, modernra átépíteni őket:

[link]

vezérlőkocsival:

[link]


Azért kérdezem , hogy lesz-e belőle valami, mert a posta BHV programnál is ígértek mindenfélét, de nem valósult meg sok dolog.



2013. júl. 19. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felújítani valamit csak úgy van értelme ha az egészet megcsinálják, új ablakok a kaszniját kijavítani, újrafesteni, ajtók cseréje vagy felújítása, ajtó nyitók cseréje, akkor ablakok cseréje is egyértelmű kell hogy legyen, meg persze az utastér teljes átalakítása modernizálása, ami kerülhet majdnem annyi pénzbe mintha újakat vennének, de kitudja nem értek úgy hozzá. Akkor ha már felújítás futómű és kerék csere sem árt, alvázat sem árt befoltozni újrafesteni plusz fékek cseréje is szinte alapdolog.

Ha normálisan fel akarják újítani akkor mindent cserélnek a kasznin kívül. Ha meg nem akkor nincs sok értelme a dolognak.

2013. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én szoktam utazni halbikkal ,de most ahogy vannak, egy merénylet az emberiség ellen.


Kényelmetlenek ,nem lehet rajtuk rendesen telefonálni mert hangosak..stb


Nem is értem, hogy a németek hogy adhattak ki ilyet a kezük közül.

2013. júl. 19. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah Németországban is olyan jól sikerült a felújítás, hogy mindegyik szerelvény le van állítva... És nem is sokat közlekedtek...
2013. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!