Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Voltatok már a hungaroringen...

Voltatok már a hungaroringen (forma 1-re gondolok)?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt? van mellette szállás? parkoló? minden érdekel :)))
2011. jan. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Voltam már egy párszor igen, figyelembe véve hogy ott is dolgozok. :)

Az élmény fantasztikus, leírhatatlan!!! Erről nem tudok beszélni, meg kell nézni, hallgatni és érezni őket!!!

Szállásokat lehet találni, leginkább Zimmerelni érdemes, vagy ha nem zavar kempingezni.

Parkolni szintén lehet, amiket NEM őriznek, szóval érdemes egy ronccsal menni.

Kint minden baromi drága, szóval érdemes hozni magaddal enni, inni.

A ajándéktárgyak (sapka, zászló stb.) jó áron szoktak lenni, azokat érdemes megnézni.

2011. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ó de mázlista vagy,hogy ott dolgozol, megkérdezhetem,hogy mit?? :)) De elvileg nem lehet magunkkal bevinni kaját meg ilyesmit? Vagy táskába beengedik? Hallottam ,hogy a kaja horrorisztikus ilyen 1500 ft a legolcsóbb lángos,pedig már maga a jegy sem egy olcsó mulatság de idén eldöntöttem,hogy kimegyek!:D ez volt az újévi fogadalmam. :)

Jaj,még azt szerettem volnakérdezni,hogy ugye verekedés nem szokott lenni? Mármint pl egy Webber szurkoló meg egy Alonso drukker nem ért szót egymással.. ez gyakori??


KÖszi mindent amit írtál :)

2011. jan. 3. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-szer voltam időmérőn, nagyon jó élmény volt! Az egésznek van egy hangulata. Mentünk a pálya felé, és már hallottuk hogy bőgnek a motorok, rögtön libabőrös lettem, mint amikor hallod hogy robajlik a stadion egy focimeccsen. A pálya környékén meg mindenhol kempingeznek, sütögetnek sátrakkal, lakókocsikkal, szóval az egész egy "happening". A parkolásról pont rossz emlékeink vannak, egy sáros szántóföldön tudtunk csak megállni, ahonnan alig tudtunk feljönni. Az árak kb. a repterekhez hasonlítanak, de mi nem kajálni mentünk :) Soha nincs verekedés a szurkolók között, mindenki mosolyog, az egész egy ünnep :)
2011. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha parázol valamitől, az ne a szurkolói verekedés legyen, ez nem focimeccs :) Amitől inkább félj:

- meleg, forróság: ha kint vagy órákon keresztül, és olyan helyen ahol nincs feletted tető ( a super gold (célegyenes) kivételével gyakorlatilag sehol sincs) akkor meg lehet sülni. Napernyőt érdemes vinni, illetve ehhez elegendő folyadékot, baseball sapit, pokrócot amire ülsz ( a műanyag ülés gyorsan forrósodik). Ha esik az eső, akkor pedig ugyanez érvényes, csak eső elleni védelemmel.

- zaj: ezek a gépek a célegyenesben k*va hangosak. Ha ott fogsz ülni, akkor mindenképpen legyen nálad füldugó, mert ha nem vagy hozzászokva, és nincs nálad dugó, könnyen lehet baja a fülednek (már csak azért is mert a szuper goldnál a tető visszaveri a hangot és még hangosabbnak tűnnek mint valójában)

- kaja,pia: legyen nálad,és akkor ott nem kell venni. Nem tudom lehet-e bevinni, de elvileg sztem lehet...

2011. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv.


Én is kinn dolgozom 14 éve.


A forma 1 - mint az előző kommentelő is leírta - nem foci. Tanúja voltam 1999-ben, hogy két tábor egymásnak ment. Egyik kezében Schumacher zászlók, német feliratok voltak, és a Germán harcosok üvöltöttek. Szemben velük a Hakkinen szurkolók talpig Finnben. A vége egy tömegsörözés volt, mosolyogtak, hülyéskedtek. Az egyik Schumi rajongó megsimogatta a Finn zászlót és elismerően bólintott.

Jah, és kva jó a biztonság, "kevés a kö csög!"


Menj, élvezd a feelinget! Megéri.

2011. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ez nem foci. Itt összeborul a két tábor és együtt szurkolnak a kedvenceiknek!!!

Egyébként sportbíró vagyok.

2011. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Istenem már alig várom!:))

Köszönök mindenkinek,mindent!:)

2011. jan. 4. 17:02
 8/8 anonim válasza:
az 1500 rendőr mellett azért már tényleg nem kell félni
2011. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!