Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem veszélyes a baloldali...

Nem veszélyes a baloldali forgalom? Angliába fogok utazni autóval. Mivel ott baloldali a forgalom, akartam egy kicsit gyakorolni és tegnap az M7-en kipróbáltam. Szerintem nagyon necces.

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A párommal kint élünk Angliában.Mivel a párom tud vezetni,úgy döntöttünk veszünk itt kint egy autót,és megyünk felfedezni a szigetet.Amikor először ült be a kocsiba,az elején a szűk utcából kijönni nehéz volt,és folyamatosan mondanom kellett,hogy most vigyázzon,mert nekimegyünk a mellettünk parkoló kocsiknak..De fél óra vezetés után ráállt.Igaz neki azt is meg kellett szoknia,hogy az "anyósülésbe" kell ülnie,mert ott van a kormány,nem beszélve a sebváltóról.

Amikor tavaly mentünk haza látogatóba Magyarországra ,akkor szintén fura volt a másik oldalon vezetni:)

Arra figyelj majd,hogy elég szűkek az utcák,mert mindkét oldalon parkolnak,és néha csak annyi hely van,hogy éppen egy kocsi befér oda...de hamar rá fogsz állni,nem kell tőle parázni..

2009. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az M7-esen gyakorolod, akkor persze, hogy veszélyes, te észlény... -_-"
2009. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem.Csak ha lelépsz a járdáról,elúször jobbra nézz.Bár én nem tudtam teljesen hozzászokni észak-Írben.:)
2009. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!