Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintem nem álltam TILOS-ban...

Szerintem nem álltam TILOS-ban! Szerintetek?

Figyelt kérdés

A nyáron Balatonfüreden voltunk 1 napra, és a szokott helyen álltunk meg. Egy buszsofőrt is megkérdeztünk, hogy itt kell e fizetni a parkolásért és ő is mondta, hogy nem. Szerintünk se kellett. Erre megkaptuk a csomagot 4,000Ft ról. Helyiek véleményét is várom. Kezdetleges kép mellékelve: [link]


Az út bal oldalán van a tábla és mi a jobb oldalon álltunk meg. Ha nem fogalmaztam világosan akkor kiegészítem még...


2009. szept. 2. 17:45
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

Jaaaj szakadok meg xD xD xD

Tök poén xD

Egyirányú zsákutca végén autóbontó xD

2009. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos manapság így működik! Ha kitették a parkoló zóna táblát, akkor az addig fennáll míg nem látod a parkoló zóna vége táblát. Addig míg ezt nem tudjuk biztosra, csak saccolgatni lehet, a buszsofőr is hiába tudja kíválóan a kreszt, ha nem parkol ott, nem figyel rá. Az hogy zsákutca, egy dolog, de én nem vagyok arra valósi, ha ott volt egy tábla ami jelezte hogy fizető, akkor sajnos az! Hülyékkel meg ne foglalkozz!!!
2009. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
igen van ott egy transzformátor. Ott nem volt kirakva a tábla, hogy fizetős lenne. Azért is jó ha ottani emberke válaszol mert ő képben van. Így azért elég nehéz elmagyaráznom.
2009. szept. 2. 20:17
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem álltál TILOS-ban! Ott szabad parkolni.
2009. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
(Csak fizetni kell érte)
2009. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Ha a zsákutca úgy egyirányú, hogy az elején behajtani tilos van? Akkor??

:DD

2009. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sajnos tilosban álltál, én idén nyáron voltam arra, mivel a kedvenc éttermünknél nem volt hely. Akkor is csak éppenhogy vettük észre , hogy jobb oldalt is tilos megállni. Akkor éppen egy csomó külföldi állt ott, és 2 parkolóőr bőszen osztogatta a mikuláscsomagot.
2009. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapi 19,59 vagyok. Egyirányú zsákutca ritkaság lehet, de vannak érdekességek (elvileg lehetetlenség). Egyirányú utcában, ha nem tiltja tábla (ugye ha van egy megállni vagy várakozni tilos, akkor az egyértelmű hogy nem szabályos parkolás) ha van az út 5,5m széles és marad a többi járműnek 3m hely akkor meg szabad állni. Ha járdára álltál az is szabálytalan mert csak akkor szabad ha tábla engedi! és 1,5m hely ottmarad a gyalogosok részére. A lepontozást nem tudom mivel érdemeltem amúgy ki (lesz.rom mondjuk a pontokat). Ha zöldterületen álltál azért is megbüntethetnek. De honnan jött a büntetés? rendőrség vagy közterületfelügyelet?
2009. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló elmondott mindent:D Szerintem kishelyet hagytál.
2009. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A közterületesektől jött a büntetés.
2009. szept. 3. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!