Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem lehetne a belseteket...

Miért nem lehetne a belseteket így megoldani?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hallottátok-e, de az M3-mason 20km-es a dugó. Ha így csinálnának ( [link] ), akkor valamennyire haladna a forgalom, nem?
2009. aug. 29. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha a másik oldalon is nagy a forgalom? akkor oda is kell a két sáv.
2009. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
No igen, csak ehhez ki kell bontani középen a korlátot, fell kell festeni a másik oldalon a sávot, meg megfelelően biztosítani, és ezzel a szembejövő forgalmat is akadályoznák. Mire ezt megcsinűlják, addigra a belesetet is megoldják, akkor már egyszerűbb kapásból leterelni mindenkit a zautópályáról, általában úgy is megy egy főút a közelben.
2009. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
49%
sose értettem, hogy ha 1 sávban történik valami, akkor a másik mért dugul be? mindenki menjen 130-cal, vagy amennyivel lehet.. nem?
2009. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19,01 Ha két sávban közlekedik a forgalom és egy sávra szűkül le akkor a másik sávból a többi autónak át kell térnie egy sávba. Szerintem ez elég ok arra hogy lelassuljon a forgalom.
2009. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, az is jó ötlet, hogy leterelik a forgalmat, de 20km-es volt a dugó, délelőtt volt a baleset és még este 7-kor is 20km-es volt a dugó. Külföldön bizonyos távolságok között le van betonozva a két irány között és könnyen mozgatható szalagkorlát van elhelyezve.
2009. aug. 30. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
egy autópályán 3 sáv van. 2 forgalmi, és a leálló. Ilyen extrém esetekben szerintem a leállót is be lehetne állítani forgalminak, és akkor egy sávot át lehet adni a szembejövőknek, hogy haladjon a forgalom. Kirakni egy 100-as korlátozást, és mindenki bódog.
2009. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenre gondolsz...végülis ez is egy megoldás.

2009. aug. 31. 10:38

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!