Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetséges az, ha nagyon...

Lehetséges az, ha nagyon havas az út, és óvatosan jön valaki, csak 3. sebességben, akkor a 8,5km-es út tarthat 25 percig? Vagy Hülyeség?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 07:20
1 2 3
 21/27 Syrakusa ***** válasza:
100%

Ismerős,detto olyan mint az Én bnőm!

Ahogy Neki is elmondtam már kis milliószor/de már nagyon unom/azért ,mert kések 10 percet -1 órát nem jelenti,hogy megcsalom.Lehet,hogy egy baráttal futok össze,elszöszmötölök a boltba,megállok vhol egy kv-ra stb..... És amint a kérdésedből ,kommentjeidből és az Én helyzetemből leveszem lehet Nálatok is az van mint Nálunk.

Kések.....jön a kérdés:Hol voltál?Áh csúszott az út!(Közben nem,hanem beugrottam egy kv-ra egyedül vhova kicsit lazítani meló után,de nem mondom,mert akkor a köv. kérdés...És kivel?Vmi nővel mi?Találkoztál vkivel?....)Na ezt egyszer még oké,de mikor ötödszörre futok Neki unom és inkább ....csúszik az út...... Én azt javaslom,kicsit fogj vissza a gyanakodásból,mert ezzel kinyírhatod a kapcsolatod.Hidd el Én tudom,ha a bnőm nem változtat Nálunk is az lesz hamarosan a vége,mert már bele fáradtam.


Ez csak jó tanács!Kül. a kérdésedre a válaszom,IGEN LEHETSÉGES!......Múltkor Én is 13 km-t 30 perc alatt tettem, meg úgy,h közben a leg lassabbakat előzgettem is....

2012. dec. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Hát igen,mindenkinek az jön le,hogy én faggatózok.DE NEM!

Egyáltalán nem faggatom a barátomat!Soha nem esek neki,hogy hol hol voltál,mert így legalább magától elmondja,hogy mi tartott ennyi ideig. Már csak azért is,mert reggel 6kor elmegy este 6ig dolgozik fél 7re vagy még attól is később van itthon és mindennap kb. 3 órát vagyunk együtt,pedig együtt élünk.

Hazajön mondjuk 7kor, 9,fél 10,10 körül már alszunk. És elegem van abból,hogy még ilyenkor sem igyekszik haza, hogy együtt legyünk.Mindennapra kitalál valamit,most komolyan, az ugye nem baj,ha minden pillanatban hiányzik?

Folyton egyedül vagyok itthon.Pedig mindennap kajával várom, mindent megadok neki,nem állok rá,hogy hol voltál meg minden...

2012. dec. 12. 08:53
 23/27 A kérdező kommentje:
Mindig kérdezgetem,hogy mi volt ma bent ...stb....ennyi az egész.
2012. dec. 12. 08:54
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"Már csak azért is,mert reggel 6kor elmegy este 6ig dolgozik fél 7re vagy még attól is később van itthon."


Meg is van a probléma forrása.


Tehát felkel legkésőbb 5kor, és fél10kor fekszik le. És 12-ben dolgozik. Szerinted mennyire lehet elfáradva? El is hiszem hogy nincs kedve semmihez csak enni meg aludni ha hazamegy, én is így vagyok sokszor, pedig nekem még van itthon maszekom is.


Fáradtan meg simán lehet fél óra a 10km, ha érzem hogy nem tudom koncentrálni én se megyek 90-el, inkább csorgok 60al, még száraz úton is.

2012. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
20,4 Km/h átlagsebesség jönne ki, ami pont a hármas fokozat kis gázzal. Én a Mecsekben nőttem fel. Még sose mentem ilyen lassan hóban, de a buszok sokszor csak ezt a tempót tudták tartani.
2012. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Syrakusa ***** válasza:

"Hazajön mondjuk 7kor, 9,fél 10,10 körül már alszunk. És elegem van abból,hogy még ilyenkor sem igyekszik haza, hogy együtt legyünk."

Elhiszem,hogy nehéz.Nálunk is hasonló a felállás.... 3:40-kor kelek,gyors kv,cigi ,kaja be a kocsiba.....meló.....este hazaérek/ha nem jön közbe semmi és jó az út/ negyed8 fél8 körül......kb 10-re végzek/fürdés,kaja,gyerekkel foglalkozás.....és akármennyire hihetetlen szinte rögtön el is laszok.Hétköznap szinte sem energiám sem időm a páromra.Nem jó ez így,de sajna ilyen országban élünk!


"Mindennapra KITALÁL VALAMIT,most komolyan, az ugye nem baj,ha minden pillanatban hiányzik?"


Innen vettem,hogy gyanúsítod faggatózol.Én is megkapom mindig.Mert tegnap boltban voltál,tegnapelőtt nagymamádnál(aki útba esik)stb.....de azt nem nézi,hogy miért is voltam ott ahol voltam(mondjuk,mert nem volt otthon kenyér.tej vagy ,mert a mamámnak kellett segíteni,mert egyedül él vagy vett Nekünk vmit amit haza kell vinnem......Az természetesen jó,hogy hiányzik.Az lenne a gáz ha nem hiányozna,de hidd el sztem Neki sem könnyebb


"Folyton egyedül vagyok itthon.Pedig mindennap kajával várom, mindent megadok neki,nem állok rá,hogy hol voltál meg minden..."


Ott a pont Nálad!

A véleményem a Te általad leírtakból és a személyes tapasztalatimból írtam.Lehet ez rátok így nem teljesen igaz,de Én így látom!

2012. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Már a kérdésfeltevésből tudtam, hogy ez lesz :) szerelj erényövet az emberre, aggass rá GPS-jeladót meg kamerát, másképp nem leszel nyugodt.
2012. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!