Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetséges az, ha nagyon...

Lehetséges az, ha nagyon havas az út, és óvatosan jön valaki, csak 3. sebességben, akkor a 8,5km-es út tarthat 25 percig? Vagy Hülyeség?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 07:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

De a kérdésednek sem itt a helye!

Az idiótát megszavazom!

2012. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
tuti megcsal. más magyarázat nem lehet. de mivel tényleg nem vagy százas, meg is érdemled, hogy megtegye.
2012. dec. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
57%

Erre mi itt nem tudhatjuk a választ, úgyhogy hiába tetted fel a kérdést. A pároddal kommunikálj, ne velünk!!!!

És ezt nem rosszindulatból írom, hanem komolyan így gondolom. A legtöbb párkapcsolat alap problémája, hogy nem beszélgetnek egymással a párok. És nem csak azt kell megkérdezni, hogy jó volt e az ebéd, vagy miért nem értél időben haza? Hanem pl. milyen napod volt, elfáradtál? Főztem finom vacsit, utána megmasszírozlak stb...

Ha kedve van hazamenni, sietni fog hozzád, de ha csak folyton féltékenykedsz, te magad lököd más karjaiba.

2012. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Biztos megcsal.

Nem lehet, hogy mivel közeleg a karácsony, munka/suli után - mivel nappal dolgozik/tanul - mondjuk ajándékot vesz neked? Mondjuk titokban? Mondjuk... lehet, hogy meg sem érdemled...

De biztos megcsal.

Nem lehet, hogy találkozott vmi ismerősével? Nem. Biztos megcsal.

Nem lehet, hogy dugó volt? Áááá, nem. Megcsal.

Esetleg kedve támadt beülni egy kávéra, teára valahol, mert megkívánta? Úúúú. Nem. Szerintem inkább megcsal.

Hát hogy a fenében képzeli, hogy nélküled bármit egyedül csináljon! Mi ő? Egy ember, saját akarattal, saját vágyakkal, saját élettel? Jah bocs! Van egy párja. Egy párja, aki szerint biztosan megcsalja. Mert később ért haza.

Biztosan megcsal.

2012. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én a kérdésemre vártam a választ,nem ítélkezést!


Főleg,úgy hogy senki nem tudja milyen a kapcsolatom! Hogy senki nem látja át a problémáinkat!


de írkáljátok csak nyugodtan, az 1. két válaszolótól már megkaptam a választ, a többi meg nem érdekel, Köszi!

2012. dec. 12. 08:25
 16/27 anonim válasza:
A problémához pedig mindig két ember kell!
2012. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Így van két ember kell,meg van az a két ember, nem értem mért nemlehet csak a kérdésre válaszolni,mert a többiek nem tartoznak bele a két emberbe.
2012. dec. 12. 08:36
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem garázsból indul és netalán letakarítja a szélvédőket is. Friss jogsim van és takarítással együtt a 7.5 km-ert 20 perc alatt teszem meg a városban. Lexarom, nem sietek több mint 30 évig tömeg közlekedtem, nekem nem sürgős. Sőt van olyan is, hogy 5 percet ücsörgök az autóban, ha esetleg párásodna belülről, azt ne útközben tegye.
2012. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
26%
Mekkora bunkó paraszt állatok vagytok itt néhányan halljátok. Esküszöm nektek se kívánok jókat egyetlen párkapcsolatotokban sem! 8 és fél km-es út amúgy simán tarthat 25 percig. Én sem szoktam száguldozni, ha nagyon nagy a jég, meg a hó. Én autóval a kényelem miatt járok inkább, bár természetesen gyorsabb is, akármit csinálok. Egy autóval 25 perces út, tömegközlekedéssel legalább 40-50!
2012. dec. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Kedves Utolsó!
2012. dec. 12. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!