Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Székesfehérváron forgalmi...

Székesfehérváron forgalmi vizsgán a vizsgabiztosok milyenek? Úgyértem szeretnek köcsögösködni, "csak úgy" buktatgatni vagy azért elég jófejek?

Figyelt kérdés
Okt. elsején megyek vizsgázni, Fehérvárra. Valaki aki ott vizsgázott tudna tapasztalatokat megosztani?

2012. szept. 22. 18:18
 1/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
Tudnék, de sz@rt sem ér neked, ugyanis 22 éve történt.
2012. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülj hogy már jó rég túl vagy rajta :D
2012. szept. 22. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából teljesen mindegy mit írunk, a te szemszögedből úgyis csak annak az egynek a jelleme fontos, aki téged fog vizsgáztatni.


Biztos van köztük olyan, aki szeret néha túlkapni, van emberséges, van korrupt, van olyan aki szarik az egészbe, sőt olyan is, akinél ez naponta változik.


Én speciel jó vizsgabiztost fogtam ki Fehérváron, végig beszélgetett az oktatóval, ami oldotta a vizsga feszültségét.


Nem lehet egy kalap alá venni őket, ez csak is a szerencsén múlik, hogy milyet fogsz ki. De okulva az én példámból máris levonhatod a következtetést, hogy legalább egy jó fej biztos van Fehérváron. :)

2012. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Máris megnyugodtam :)
2012. szept. 23. 15:01
 5/7 anonim válasza:
100%

Üdv!


Én tavaly vizsgáztam és elsőre sikerült minden.:P

Amúgy normális vizsgabiztosok vannak Fehérváron, a lényeg, hogy ne idegeskedj, próbálj úgy csinálni mint, ha nem is lenne ott a muksó mögötted.

Sok szerencsét! Majd írd meg, hogy ment.:-)

2012. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam, és sikerült!!!
2012. okt. 1. 16:16
 7/7 anonim válasza:

Van köztük igazi f@sszopó gyökér,

Nem mondom, hogy mind az de van amelyik elvárja a boritékot…

Már a Facebookon is volt téma, így szerintem most meghúzza magát, de van aki arra játszik, hogy lebuktassa 😂

2022. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!