Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga előtt mivel...

Forgalmi vizsga előtt mivel tudtatok megnyugodni? Mi segített kilábalni a necces szitukból?

Figyelt kérdés
Van-e valami tippetek, ami vizsga előtt kicsit oldja a feszkót? Mi az amitől jobban tudtatok koncentrálni, vagy mi volt az ami épp elterelte a figyelmeteket? (hülye válaszokat kérem nem ide irkálni, alkohol, cigi, egyéb nem megoldás, kössz.)

2012. szept. 12. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizsga előtt semmi nem nyugtat le. Közben meg elég ha figyeled, amit a vizsgabiztos, meg az oktatód beszélget.
2012. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt kezdődne a menet, a neccesebb dolgok amik esetleg úgy gondolod nem menne, futtasd le többször az agyadban, gondolj arra hogy nincs olyan hogy nem sikerül, ez hülyeség.:) egyébként, sok sikert, és hajrá! csak semmi feszültség és leblokkolás. ja és tekintsd úgy, hogy ez egy sima egyszerű hétköznapi vezetés amit az adott körülményeknek megfelelően kell produkálnod. egyébként előtte egyél igyál rendesen, ha úgy van, esetleg vegyél be egy rágót aztán hátha úgy menni fog.:) hajrá, meglesz !
2012. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát első az hogy 10 óra van, tűnés aludni ha holnap vizsgázol!! :D

Amúgy meg legfontosabb hogy nyugodj meg, ha hibázol valamit gondold át gyorsan de jól és cselekedj a szerint.


Én eléggé paráztam anno, főleg hogy a vizsgabiztos meg akart buktatni, meg később gyalogos kilépett elém és satufékkel álltam meg. De mivel jól kezeltem a dolgot és nem hibáztam nem tudott megfogni a vizsgabiztos.



előtte nem árt enni csokit, vagy valami cukrosat. Az mindig segít a koncentrálásban.


Meg fogd fel úgy hogy jó lenne ha meglenne, de leszarom az egészet :D

2012. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok! még annyit fűznék hozzá, hogy tiszta gondolatokkal ülj a volán mögé, és legyél eléggé pihent, hiszen segíteni fogja a koncentrálást.:)
2012. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg valami váratlan szitu adódik, próbáld meg úgy megoldani, hogy ne sértsd meg a kreszt. Abba nem tudnak belekötni. Ha megsérted, azonnal bukta. Azt is nézik, hogy hogyan kezeled a váratlan közlekedési helyzeteket. Ja! És a kipihentség, ahogy már írták, nagyon fontos... Sok sikert!
2012. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy majdnem elkéstem, otthon is felcseszték az agyam, nem volt időm idegeskedni. Amúgy ha megy a dolog, nincs min aggódni, imádkozz a jószerencséért. Pacsi, nagy kalappal.
2012. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! A tanácsokat és a drukkolást is. Pénteken lesz a vizsga, (14.20-kor az szerencse szerintem jókor van) holnap még van egy órám... A Csokin gondolkodtam Én is, tényleg az bejött, meg a NesTea :) Alapvetően szerintem a vizsgán mindenki jobban odafigyel (teljesít) mint az órákon nem?
2012. szept. 12. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit depiztem a vizsga előtt, hogy mire a vizsgára került a sor, beültünk az autóba és meg is nyugodtam, sikerült is elsőre, 3 hibapontal :)
2012. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek :) Sikerült :) 2 hibaponttal.
2012. szept. 14. 18:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratula! :-)
2012. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!