Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne, ha 21...

Szerintetek ciki lenne, ha 21 évesen felnőtt nő létemre rollerrel közlekednék?

Figyelt kérdés
Suliba,meg uszodából hazafelé mennék rollerrel
2012. szept. 15. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nem tenném (inkább bicikli vagy görkori párto vagyok), de láttam én már egyetemi tanárt rollerrel közlekedni, szóval problem? :D
2012. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vagy görkori,szerintetek melyik a jobb?
2012. szept. 15. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Van egy kollégám 26 éves, és rollerral jár munkába. Nem is olyan régen láttam rollerozni..HÁáátt elég idétlenül nézett ki.

Én inkább görkorit választanám. Azon már én is agyaltam..De a rollert tuti nem használnám-.

2012. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Roller-el nehéz a magyar utakon járdákon menni, mindig kerülgetni kell a repedéseket, de görkorival lehet menni megy egyszerűbb is

20/F

2012. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%
szerintem egyáltalán nem, inkább stílusos. egyébként meg sz.rd le hogy mi a gáz és mi nem, ha neked tetszik.
2012. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Én 24 éves létemre nyáron rollerral mentem munkába. Oké hogy itt volt a munkahelyem kb 10 percnyire de sokkal gyorsabb volt így minthogy gyalogoljak. Mehettem volna bringával is, de az totál káros lett az öcsém miatt. Nem gáz az.
2012. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
a görkori jobb, de ahogy gondolod :D
2012. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Németországban én nagymamát is láttam rollerezni. Szerintem egyáltalán nem gáz, de a magyar utakra én nagyobb kerekű rollert ajánlanék...
2012. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
elektromos vagy benzines rollerrel nyugodtan. lábbal hajtós meg ciki :D
2012. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én 23 éves vagyok és sportolásképpen rollerezek. Egy Yedoo City rollerem van. Kerékpár alkatrészekből épül fel, Schwinn-csepel gari stb. Idehaza nem "divat" de franciaországban, olaszországban és más országokban a rollerezés (aka footbike) elismert sportággá növi ki magát. Rollerezés alatt természetesen nem az összecsukható alu rollerről beszélek, mert az a tapasztalatom, hogy ár/érték és tartósság szempontjából nem érik meg a pénzüket.
2012. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!