Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy...

Szerintetek ciki, ha egy felnőtt gyerektermékeket vásárol magának? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok pl.: Jupik üdítőital, Kubu, kicsi üdítős dobozok, KID felirattal ellátott édességek, pl Americana KID.


Kíváncsiságból kérdezem. Ugyanis nagyon kevés felnőttnél láttam kicsi gyerekitalos palackokat, és még ritkábban a kicsi üdítős dobozokat náluk. A múltkor láttam egy lányt (kb. 20 éves lehetett), aki Kubut fogyasztott. Arra is gondoltam, hogy ő nem csak azért vette ezt, mert szereti, hanem a palack mérete miatt, ami elfért az oldaltáskájába.


Én érdekes módon valamiért nem vásárolok ilyen termékeket. A Kid termékek viszont tudom, hogy nagyon rossz ízűek. Emlékszem, 15 éves voltam, amikor az osztályom kapott az egyik tanárunktól ilyen Americana Kid csokiszeleteket. Annyira rossz íze volt, hogy bööááá! (Pedig nem voltak lejárt szavatosságúak)Sőt, annak idején voltak Boci csoki Kid-ek is. Azokat minek gyártották, amikor majdnem minden Boci csoki egyforma ízű? :D


Egyszer anyum mondta nekem régen, hogy egy felnőtt is nyugodtan ehet bébiételt (Milupát), mert nagyon egészséges.


2011. szept. 20. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Egy időben én is ittam Kubut, pedig már nagyon nem voltam gyerek akkor sem. :)
2011. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jézusom te nagyon beteg vagy..xD

képzeld én 15 évesen babavizet iszom! na! erre varrjál gombot! kubut is iszom

amúgy meg az hogy az americana csokik csak arra jók hogy december 6-án azzal dobálózzunk a suliban az egy másik dolog.

2011. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

komolyan, hogy ti az iskolában dobáljátok dec. 6-án azt a csokit? xD

Nah, ez télleg beteges xD Nálunk, tudod, mi volt? Télapó-csokifigura csere, mert nem mindenki szerette azt. xD Szép idők xD

2011. szept. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!