Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti nyáron szerettek mezítláb...

Ti nyáron szerettek mezítláb vezetni, vagy sárban hóban, vagy ez csak amerikai feeling?

Figyelt kérdés
Amerikában sokan férfi levideózza, hogy mezítláb vezet és kipörgeti a kereket, ti is pörgettétek már ki a kereket mezítláb? Nemet és kort írj legyél szíves.

#elakadás #mezítláb #kipörgés #mezítláb kipörög
2012. aug. 23. 00:09
 1/8 waland ***** válasza:
Persze, aztán meg az izzadt talpad lecsúszik a fékről, aztán lesel az árokból. Ez Kb. ilyen poénnak jó, de közlekedni így ostobaság.
2012. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Múlthétvégén vidéken voltam, 200 km-t akartam úgy hazavezetni Pestre, hogy strandpapucsban, amit aztán néha ledobok és mezítláb lesz belőle. De így is rengeteg baleset van az utakon. Nem akarok egy abszolút baromság miatt kockázati tényezőt. Esetleg egy olyan manővert nem sikerül végrehajtani, ami életet ment, de lecsúszott a lábam a fékről, vagy a gázról, az nekem nem éri meg.


22/F

2012. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Héten egy fél napos túra után mezítláb vezettem le 35km-t, örültem hogy végre levehetem a cipőt, de nem volt valami jó vezetni.


Főleg mert azért hogy normálisan le tudjam nyomni a kuplungot úgy hogy még a sarkam a földön van eléggé előre kelletett húzni az ülést, úgy meg a kormányt fogni volt kényelmetlen.

Ráadásul a jobb lábammal is kényelmetlen volt a gázt nyomni.



Aki ehhez van hozzászokva, meg olyan autót vezet annak valószínű jó így.

De én maradok a zárt cipőnél.

2012. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sárban, hóban mezítláb??

amúgy nagy melegben néha én is szoktam mezítláb. De pl. papucsban nem szeretek.

mondjuk olyanról még nem hallottam hogy valaki levideózza azt hogy mezítláb vezet. Ezzel dicsekszik vagy minek? De hát Amerika.....

2012. aug. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mezítláb vezetni elég veszélyes, sok gyakorlás kell hozzá - lehetőleg nem forgalomban. Meg lehet szokni/tanulni, ugyanúgy, mint pl. bal lábbal fékezni, vagy egyszerre, egy lábbal kezelni (lábalni?) a gázt és a féket - de amíg nem megy készség szinten, reflexből, automatikusan, addig közveszélyes. Továbbá értelme sem sok van, legfeljebb vagánykodás, mint elengedett kormánnyal biciklizni, vagy egykerekezni motorral a forgalomban...
2012. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyaron melegben, illetve barmikor amikor tusarkuban megyek dolgozni elofordul, hogy leveszem a cipot es mezitlab vezetek. Biztonsagosabb mint nyakkitoros noi cipokben.

Azt hozzatennem, hogy gyakorlott meztilab-vezeto vagyok, regota bal labbal fekezek es evek ota automata valtos kocsim van.


Manualis autot, telen/sarban/hoban nem vezetnek mezitlab, barmennyire is rutinosnak erzem magam.


Kiporgetni a kerekeket szoktam, de csak lakott teruleten kivul, forgalomtol mentes helyen, rendszeresen :)


34/N

2012. okt. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is vezettem már egy párszor mezítláb, nem volt rossz, csak annyi volt, hogy nem igazán éreztem, hogy mennyi gázt nyomok. A többivel nem volt gond.

Papucsban is jó (utcai bőrpapucs) ffi; a korom titok.

2012. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!