Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha most kezdek jogsikapás...

Ha most kezdek jogsikapás után vezetni egyedül, milyen gps-t vegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért is kellene gps? Táblák mire valók? GPS-nek csak egy értelmét látom, városon belüli címkeresés, és arra meg okostelefont használok, tökéletesen megfelel.
2012. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ne vegyél gps-t mert azt fogod mindig lesni és KEZDŐKÉNT inkább először tanulj meg vezetni :) Ha most veszel ilyen ketyerét tuti hogy az első 100km-en összetöröd a kocsit vagy elütsz valamit/valakit.
2012. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kihagytam, hogy a jogsikapás az nem most volt. :)

voltam gyakorlóórákon tanárnál, okén megy, most is átmennék

a gps azért kell, mert gyerekkel kell menjek sokfele és jobb, hogy ha látom az utat ezen is

Próbáltam, úgy jobban ment és nyugodtabb voltam, ezért szeretnék venni egyet.

2012. aug. 19. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Google Maps. Vagy TCM vevős GPS. Nekem okostelóm van, és a Googlet használom, nem csak az utat, hanem a dugultsági szintet, a baleseteket, az ajánlott kerülőutakat is mutatja. Számomra ez sokkal jobb...
2012. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy kell használni az okostelefont gps-ként?
2012. aug. 19. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:

feltettem én csak rá az IGO-t, és tökéletes.

Az új IGO primo, ami van androidra tudja a TCM-et, tehát ha van mobilneted, akkor ugyan olyan mint a google navigációja, csak jobb, és nem fogyaszt annyi netet, mert nem kell térképet letöltenie.

amúgy teljesen jól lehet menni mindenhova tcm nélkül is.

2012. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!