Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gáz 28 évesen lerakni a...

Gáz 28 évesen lerakni a jogositványt?

Figyelt kérdés
,,b,, kategóriára gondolok.Ti mikor raktátok le?
2009. júl. 21. 07:38
1 2
 11/16 anonim válasza:
91%
Nyugi..apukám 46 éves volt amikor letette!:D
2009. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne gáz....sőt: sokkal figyelmesebb,megfontoltabb egy huszonéves,mint a fiatalabb társai. Neked biztosan azért kell a jogosítvány,mert szeretnél vezetni.Az oktatók sem azzal foglalkoznak,hogy ki mennyi idős. Figyeltétek,hogy a disco-balesetek okozói a nagyon fiatalok köréből kerülnek ki:((
2009. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
85%
Nem gáz egyáltalán. Tavaly raktam le és a csoportba többen voltak akik elmúltak már 28ak
2009. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, sok sikert. Én nem rég szerettem meg, nagyon élvezem a vezetés minden pillanatátá. :) Nagyon nagy szabadságot ad!
2009. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
22 évesen raktam le! Nem gáz miért lenne az!
2011. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Egy ismerősöm 68 évesen szerezte meg a jogsit. Meghalt a férje és ,hogy ne álljon ott az autó a garázsban,ezért csinálta meg. Azóta is vezet és köszöni,jól van.

Nem kor függő.

Mondjuk ez egy kivételes eset,de ha szeretnél vezetni,akár 60 évesen is belevághatsz.

okt. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!