Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme volt lerakni a...

Mi értelme volt lerakni a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 hónapja van jogosítványom, és eddig kb 6-7 alkalommal vezettem, de akkor is olyan szinten bele szóltak, hogy egyszerűen nem bírom elviselni (tolatásnál kormány forgatása helyettem!!!! ), szóltam hogy ez nagyon zavaró számomra, de sajnos nem kaptam választ rá. Minden önbizalmam elszáll lassan... jogsi megszerzése után folyamatosan kellet volna vezetnem, h több rutint szerezzek, de így h magamba még 2 métert se mehetek arrébb elég nehéz lesz :(


ezt a 150k-t (kb) másra is ellehetett volna így költeni...saját kocsink nincs, papámét vezetem néha..


2011. júl. 11. 19:01
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
gondolkoztam már azon, hogy adok pénzt benzinre, hogy vezethessek magamba egy fél órát, de azt mondta "nem kell, majd vezethetek..." majd...
2011. júl. 11. 19:02
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a képlet!Vegyél egy szakadt kocsit amit nem baj ha összetőrsz.Azon megtanúlsz vezetni és a sajátod.
2011. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
ha össze tudok rá szedni annyi pénzt amennyi kell hozzá, akkor veszek. hidd el nagyon szeretnék, de sajnos egy saját autó egy átlag 18 éves srácnak szerintem luxus
2011. júl. 11. 19:10
 4/27 anonim válasza:
Én sajnos 20 éve jártam így. Szülők állták anyagilag a tanfolyamot, vizsgát, de vezetni nem engedtek. 20 év alatt össz. 2 napot vezettem. Ma már el sem tudom hinni, hogy van jogsim és nem is merek vezetni, pedig itt felénk minden eszetlen kisebbségi is kocsival jár. Ha nekik megy biztos én is meg tudnám csinálni, de senki nem biztatott. Ne hagyd magad, beszéljétek meg, hogy kevesebbet szóljanak bele, te meg válaszolj bármire OK-t és ők is megnyugszanak.
2011. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%

1 Fogd fel úgy, hogy a jogsi csak drágább lesz.

2 Ha olyan munkád lesz, akkor szükséged is lesz majd rá.

3 Még van 50 éved vezetni, meg is unhatod.

4 Legtöbben hasonlóan kezdték, nehéz megbízni egy új jogsisban, még ha ez kicsit túlzás is. Majd változni fog, légy türelmes.

2011. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Keresel egy kis földutat, ahol nem jár kutya sem, és ott tanulhatsz vezetni.
2011. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

19:07-es vagyok.

[link]


Szerintem nem luxus egy 18 fiúnak egy kocsi.Inkább erre kőltsél mint drogra,piára...Meg ha saját magad szerelgeted akkor még a műszaki készséged is fejlődik.Én is így voltam és nem bántam meg.

2011. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Erre mire rákölt rendszámtáblára meg minden szükséges papirra addigra már bennevan fél millioban is.. tul szép ez 110ért.. csak éppen hazsnálhatatlan
2011. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nahát, ez ismerős..

25 vagyok, 10 éve vezettem először, 7 éve van jogsim, és apám még mindig beleszól: "Mikor váltasz már fel?" vagy "Látod, ha korábban leveszed a lábadat a gázról nem kellene állandóan nyomnod a féket".


Az első párezer km-en normális ha szól ezért-azért, főleg ha olyan a helyzet hogy nem látsz valakit vagy egy táblát. Ha nagyon zavar, akkor kérd meg csak akkor szóljon ha tényleg hibázol/hibáznál.

2011. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Apámnak a jogsi szerzés után 10 évre lett saját autója, addig néha ment a bátyja kocsijával, a mamáéknak nem volt autójuk. Gondolhatod mennyi rutinja lehetett...

Most már 20-25 éve folyamatosan vezet és van rutinja.

2011. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!