Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme volt lerakni a...

Mi értelme volt lerakni a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 hónapja van jogosítványom, és eddig kb 6-7 alkalommal vezettem, de akkor is olyan szinten bele szóltak, hogy egyszerűen nem bírom elviselni (tolatásnál kormány forgatása helyettem!!!! ), szóltam hogy ez nagyon zavaró számomra, de sajnos nem kaptam választ rá. Minden önbizalmam elszáll lassan... jogsi megszerzése után folyamatosan kellet volna vezetnem, h több rutint szerezzek, de így h magamba még 2 métert se mehetek arrébb elég nehéz lesz :(


ezt a 150k-t (kb) másra is ellehetett volna így költeni...saját kocsink nincs, papámét vezetem néha..


2011. júl. 11. 19:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
ez a 130-al menés egy hülye példa volt, természetesen nem mentem annyival, de ha akartam volna akkor mehettem volna mert nem szóltak volna bele, msot meg, mind1 nem számít, mindenki átesik az ilyen dolgokon
2011. júl. 14. 13:36
 22/27 anonim válasza:

Szerintem ez a szülőn múlik, és hogy mennyire bízik benned.

Én mikor letettem a jogsit másnap beültettek a kocsinkba. [link] egy ilyenbe. hogy akkor megyünk mamámékhoz, először fura volt de aztán megszoktam. Nem szóltak bele, csak elmondták hogy ezt kicsit máshogy kell.adták az instrukciókat:) van egy régebbi kiskocsink is,azt megkaptam, oda megyek ahova akarok. És néha el is küldenek a naggyal vásárolni, vagy az öcsémet fuvarozni:) Imádják hogy nem nekik kell mindenhova szaladgálni, és szerintem ez tök jó! Alig várom hogy legyen munkám és vehessek magamnak egy kis csajos szép kocsit, mert ami most az enyém elég leharcolt,és nagyon sokat eszik ( természetesen én semmiféle kárt nem tettem benne de mégis több mind 20éves kocsi)

2011. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg aki odaadja a kocsit hogy vezesd,rengeteg "hülyével" találkozott már az úton, és tisztában vele hogy ezek felkészületlenül érhetnek még téged,ezért nem szeretnék hogy egyedül vezess. Aki gyakorlott vezető,és ismeri az autóját,az tudja hogy hol kell felváltani,te ezt a dolgot még most próbálod kitapasztalni,és ha szól akkor már valószínűleg már váltani kellett volna.Hát mondjuk viszont a kormányba azért nem kéne belenyúlnia. Legközelebb ha ilyen van, kérd meg hogy ne nyúljon bele, csak akkor ha esetleg valamit rosszul csinálsz,de jobb lenne ha azt is csak szóban jelezné.


Hidd el ő sokkal előbb észreveszi a veszélyt mint te,de ez benned is ki fog alakulni,de idő és türelem kell hozzá,a te részedről is.Próbálj mindent úgy csinálni ahogy ő mondja,és ha jól csinálod,ő lesz a legbüszkébb,hogy már odameri neked adni az autót,mert megérett a tudásod. Sok sikert,és örülj hogy így vezethetsz,mert valakinek még ennyi lehetősége sincs.

2011. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A felváltós dolog 4.-be van 2000-nél 50 km/h-nál, azért mondja mert ő így szokta meg, de én tök máshogy tanultam...végülis valamikor felváltok, valamikor hagyom 4.-be :)
2011. júl. 14. 22:32
 25/27 anonim ***** válasza:
Úgy rinyálsz mint egy lány. Ezért nem bízik benned az apád.
2011. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"A felváltós dolog 4.-be van 2000-nél 50 km/h-nál"


Mondjuk régi dízelnél az késő,de benzinesnél még oké,főleg ha nem lejtős vagy sík terep,mert ha 5.-ben erőlködik, akkor a gyorsító fúvóka több benzint adagol be, mint 4.-ben kissé pörgetve a főfúvóka.Az autó tulajdonságai,a terheltség,az útviszonyok,és az időjárási körülményektől (szél,hó,jég,s.t.b.) függ leginkább.Ezért írtam hogy mivel ő jobban ismeri az autót,és a rutinja is több,hallgass rá.


Gondolom, mikor elkezdtél járni,akkor is fogta a kezed,segített és féltett hogy el ne ess,mert ő már tudta hogy milyen fájdalmas.


Az előző rinyálós hozzászólás írója nem én voltam,csak azért mert ugyanannyi %-a mint nekem

2011. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

mi az hogy hiába tetted le???

gondolkozz!b+ ez nem olyan hogy most 1 évig van jogsid aztán vezess utána meg megint letheted....

letetted örülj neki nincs rá gondod akármikor vezethetsz amikor tetszik ha majd lesz kocsid

2011. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!