Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzinköltségért kisteherautóv...

Benzinköltségért kisteherautóval elköltöztetnél 2 diákot Pestre?

Figyelt kérdés
Balmazújváros-Heves-Pest az útvonal, 245km, +a hazaút. Kíváncsi vagyok, hogy segítenél-e így másoknak, hogy nincs pénzük bérleti díjra,csak a benzinre.
2012. aug. 10. 00:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
olyannal gondoltam,amivel a futárok is járnak...annál nagyobb nem kell...
2012. aug. 15. 16:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Utánfutó?? Az nem jó?

Szerintem sokan segítenének de mostanában örül mindenki hogy él. Pár ezresért biztos meg a benzinért biztos segítene valaki. Ingyen ne várd el. Ingyen csak ismerősöknek barátoknak szoktak segíteni. Én még a távolabbi haverjaimnak is úgy segítek ha legalább több benzinem lesz a tankba mint amennyivel elindulok.

Ez meg annyira nagy út hogy ott már rizikók is vannak. rendőri ellenőrzések gépkopás baleseti rizikó meg hasonlók. Ingyen nem várhatod el senkitől hogy megcsinálja neked a fuvart.

Esetleg ha valaki üresbe épp arra megy amúgy is és spórolni akar a benzinnel talán. De ahhoz hatalmas szerencse kell hogy ilyet kifogj.

2012. aug. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

utánfutó is jó, ha elég nagy..de ahhoz kell egy autó is vonóhoroggal..ahhoz meg egy ember,aki vezeti..ugyanott vagyunk..

elég borzasztó helyzetben vagyunk,ami az én ösztöndíjamból maradt,azt a kaucióra költöttük, így pénzünk nincs..nulla..ha a benzinre futja,akkor marad minden napra 300 Ft-unk enni..és ebből 3 embernek kell enni..1 diák és 2 munkanélküli,aki valami munka reményében költözik,mert nálunk nincs..az egyik pályakezdő,a másiknak 8 általánosa van..iszonyú, hogy egyiket sem veszik fel sehova,pedig 1 éve küldik az önéletrajzot mindenhova,ahol bármilyen munka van..


én nem várok el semmit..csak feltettem a kérdést,hogy kinek mi a véleménye erről,segítene-e a másiknak,ha rászorul...

2012. aug. 16. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!